Już wiadomo, w jakim programie wystąpią Strasburger, Polk, Hanke, Kozakiewicz i Masny. Polsat przewiduje, że będzie to wielki hit

Karol Strasburger, Piotr Polk, Krzysztof Hanke, Władysław Kozakiewicz i Rafał Masny wystąpią w nowym programie Polsatu "Lepiej późno niż wcale".

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Karol Strasburger, Piotr Polk, Krzysztof Hanke, Władysław KozakiewiczRafał Masnyzostali razem przyłapani na lotnisku przed wylotem do Tokio. Panowie mieli wziąć udział w nowym programie Polsatu. 

Polsat nagrywa własną wersję "Azja Express"?

Szybko pojawiło się wiele plotek i hipotez, że będzie to odpowiedź na ''Azję Express", która stała się hitem TVN. Teraz jednak w końcu wiadomo, jakie plany ma Polsat. Co ważniejsze, wiadomo już, w jakim programie wystąpią panowie w tym niecodziennym zestawieniu. 

Nowy format Polsatu "Lepiej późno niż wcale"

Karol Strasburger, Piotr Polk, Krzysztof Hanke, Władysław Kozakiewicz i Rafał Masny pojawią się w nowym formacie "Lepiej późno niż wcale". Program wzorowany jest na amerykańskim hicie "Better Late Than Never". 

 

Znawca technologii oraz dojrzali dżentelmeni

Polsat wybrał czterech dojrzałych mężczyzn, którzy nigdy nie brali udziału w
żadnym reality show. Aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke mają stworzyć niecodzienny kwartet i wybrać się w nieznane. Robić to, czego jeszcze w życiu nie robili, stykać się z kulturą, której do tej pory nie znali. 

Towarzyszyć ma im Rafał Masny, który ma być dla nich wsparciem. 

Panowie przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… Odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno - czytamy w informacji prasowej Polsatu. 

Będzie zabawnie?

Polsat zapowiada, że program będzie zabawny. W to nie wątpimy. Jesteśmy ciekawi, jak uda połączyć się słynne suchary Karola Strasburgera, kabaretowe numery Krzysztofa Hanke i żarty w stylu kanału Abstrachuje

Pierwszy odcinek "Lepiej późno niż wcale" zostanie wyemitowany we wrześniu. My już nie możemy doczekać. A wy zamierzacie oglądać? 

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.