"Milionerzy". Ruszył casting do nowej edycji programu. Jak się zgłosić?

"Milionerzy". Ruszyły castingi do kolejnej edycji programu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie teleturnieju.

Ruszył casting do jesiennej edycji programu "Milionerzy" prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Jeśli chcecie podzielić los pani Marii, która jako druga w historii polskiej wersji programu wygrała główną nagrodę, teraz macie taką szansę. 

"Milionerzy" - zgłoszenie 2018

Aby zgłosić się do jesiennej edycji programu "Milionerzy" należy zapoznać się z regulaminem, spełniać kryteria w nim przewidziane oraz prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej programu.

Formularz zgłoszeniowy do programu "Milionerzy"

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie milionerzy.tvn.pl. Oprócz standardowego kwestionariusza osobowego należy odpowiedzieć na pytania np. ulubiony dowcip czy 5 najbardziej zaskakujących faktów.

"Milionerzy" - jak się dostać?

Ze wszystkich osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy, komisja castingowa wybierze te, które dostaną się do kolejnego etapu, którym jest autoprezentacja w formie wideo oraz odpowiedź na kilka pytań. Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna, online lub bezpośrednio, gdzie każdy uczestnik dostanie pytanie otwarte, bez wariantów odpowiedzi. 

"Milionerzy" - zgłoszenia

Kryterium oceny jest wiedza na poruszane w pytaniach tematy, kreatywność i oryginalność, poczucie humoru oraz interesująca osobowość. Kolejnym etapem jest już studio i konkurencja "Kto pierwszy, ten lepszy".

To co, zgłaszacie się?

embed

OG

Więcej o: