[TYLKO U NAS] Mamy fragment nowego odcinka "Warsaw Shore". W programie pojawi się ktoś, kogo doskonale znacie

Mimo mocno zmniejszonego składu Ekipa nie zwalnia tempa! Będą szamańskie rytuały, hołd dla WG i zabawa w. rower. Nad ranem w willi pojawi się ekipowy ojciec - Ptyś! Nowy odcinek już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV Polska.

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Po wizycie u wróżki Ekipowicze postanowią wypędzić z domu wszystkie negatywne emocje. Ewelina zainicjuje iście szamański rytuał. Pozostali domownicy podejdą do tego zadania bardzo poważnie. Czy to koniec awantur w willi "Warsaw Shore"?

Przed wyjściem do klubu ekipowicze postanowią oddać hołd Wojtkowi, stylizując się na niego i wspominając najlepsze teksty! Jedynie Wiktoria nie przyłączy się do zabawy. W klubie Stifler i Pedro postanowią zastosować podryw na WG, który dla jednego z nich okaże się bardzo skuteczny. Ku zaskoczeniu wszystkich, Piotrka bardzo zauroczy pewna blondynka. Po wspólnej, upojnej nocy poprosi dziewczynę by spędziła z nim kolejny dzień… Czyżby Pedro się zakochał?

Rano na Ekipę czekać będzie niespodziewany gość. Z wizytą w willi zawita Ptyś, który postanowi uraczyć domowników swoją słynną jajecznicą. To jednak nie będzie koniec niespodzianek. Po powrocie z atrakcji ekipę zaatakuje… Yeti! Kolejny odcinek nowego sezonu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" już w najbliższą niedzielę o 23:00 w MTV Polska.

red.