Polsat zastąpi "TzG" nowym formatem. Znamy pierwszą jurorkę. "Nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show-biznesu". To znana aktorka

Polsat przymierza się do nowego programu tanecznego "World of Dance". Pudelkowi udało się poznać pierwsze nazwisko jurora, który będzie oceniać zmagania uczestników.

Już niedługo Polsat rozpocznie przygotowania do nowego programu "World of Dance", który ma powtórzyć sukces "Tańca z Gwiazdami". Format ma mieć rozmiar prawdziwego widowiska z rozmachem. Uczestnikami mają być gwiazdy, które będą oceniane przez jury.

Jak na razie wszelkie informacje owiane są tajemnicą. Pudelek dotarł jednak do osoby z otoczenia produkcji, która zdradziła im nazwisko pierwszej jurorki. Ich wybór padł na Edytę Herbuś, która "wciąż jest bardzo lubiana przez widzów i ma duży potencjał".

Edyta, choć nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show biznesu, wciąż jest bardzo lubiana przez widzów, ma duży potencjał. No i zna się na tańcu, co oczywiście nie jest bez znaczenia - powiedziała osoba z otoczenia produkcji.

Nie bez znaczenia dla nich jest także to, że dzięki swojej urodzie może przyciągnąć widzów.

Do tego jest atrakcyjna i cieszy oko - dodała.

Informator Pudelka powiedział też, że "World of Dance" to jedna z największych inwestycji Polsatu ostatnich lat.

Widowisko będzie miało spektakularną oprawę i ma robić "bogate" wrażenie. Od początku produkcji zależało na ściągnięciu do stacji nowych, atrakcyjnych twarzy, Edyta spełnia te kryteria - stwierdził.

Edyta Herbuś

Wybór Herbuś nie jest przypadkowy. Celebrytka tańczy od dziecka i ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in. wygrała Eurowizję dla Tancerzy, w 2010 zasiadła w jury programu "Królowie Densfloru". Była także tancerką w "Tańcu z Gwiazdami".

Będziecie oglądać?

Zobacz wideo

AW