"Koło fortuny". Koszmarna wpadka. Padło pytanie o polskiego aktora. Aż wstyd nie znać takiego nazwiska

Aż trójka uczestników zaliczyła koszmarną wpadkę przy jednym pytaniu. Nie znali imienia Bogusława Lindy. Zobaczcie, jak typowali.

"Koło fortuny" - w jednym z ostatnich odcinków doszło do fatalnej wpadki. Aż troje graczy zaliczyło gafę przy jednym pytaniu. Może się wydawać, że każdy z nas zna imię Lindy, który jest przecież jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jednak niektórzy mają z tym kłopot. 

''Bolesław, Bronisław Linda''

Uczestnicy gry odsłaniali kolejne literki w kategorii "aktor". Kiedy wytypowali dobrze cztery z nich, pani Agnieszka zaryzykowała i już po chwili zauważyła, że jej wpadka była naprawdę fatalna. 

- Bolesław Linda - wypaliła

Uczestniczka zaczęła się śmiać i spoglądała na swoich przeciwników. Zapewne była przekonana, że któryś z nich zaraz poda poprawne hasło. Nic z tego. Pani Iwona, kolejna uczestniczka, poprosiła o odłosnięcie literki "B" i w tym momencie powiedziała:

- Bronisław Linda.

Przyszedł czas na pana Sławka. Gracz zastanowił się chwilę, po czym podał literkę... "Z". Stracił swoją szansę, a pałeczkę znów przejęła pani Agnieszka. Poprosiła o sprawdzenie litery "G" i w końcu szczęśliwie wytypowała prawidłową odpowiedź, czyli Bogusław Linda. 

Na koniec Rafał Brzozowski, prowadzący show, przeprosił pana Bogusława. I sypnął żarcikiem, jak to ma w zwyczaju.

Całą sytuację zobaczycie tutaj: 

 

JT