"Diagnoza". Zwiastun 2. sezonu wiele zdradza. Artman nie da za wygraną. Są też nowi aktorzy

2. sezon serialu "Diagnoza" już od 20 lutego na antenie TVN. Co zobaczymy w nowych odcinkach? Zwiastun wiele mówi.

1. sezon "Diagnozy" zakończył się sukcesem Anny i porażką Jana. W finale Leśniewskiej szczęśliwie udało się odzyskać dzieci. Mogłoby się wydawać, że wszystko skończyło się tak, jak powinno dla lekarki. Ale nic bardziej mylnego... 

Nowy sezon to nowa intryga, Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną - powiedziała niedawno Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka "Diagnozy". 

W oficjalnym zwiastunie 2. sezonu "Diagnozy" widzimy jednak, że Artman nie chce dać za wygraną. Możemy się domyślać, że Anna została jego wrogiem numer jeden. Do czego zdolny będzie lekarz, by zemścić się na byłej ukochanej? 

W nowych odcinkach serialu "Diagnoza" poznamy też losy pozostałych bohaterów. Piotr Sadzik po raz piąty zostanie tatą. Wanda, która pochodzi z wielodzietnej rodziny, także będzie marzyła o dziecku, ale jej pogrążony w żałobie mąż nie podzieli jej pragnień. Matczyna nadopiekuńczość doktor Kalety zepsuje jej relacje z synem. W jej życiu pojawi się też mężczyzna, przez którego jej kariera zawiśnie na włosku. W życiu anestezjolog Olgi wydarzy się miłosne zawirowanie. Nieoczekiwanie zbliży się do... Agnieszki. Czy Bujak będzie miała na tyle odwagi, by przyznać, że czuje coś więcej niż tylko przyjaźń? 

 

Widzów "Diagnozy" czeka też nowa zagadka kryminalna. Dzięki Janowi, szpital będzie ośrodkiem badań nad lekiem na endometriozę. Taki projekt to ogromne wyróżnienie dla placówki. Ale tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze, nie wszyscy potrafią zachować się uczciwie. 

Zwiastun 2. sezonu "Diagnozy" zdradza, że w obsadzie zobaczymy nowych aktorów, w tym Jana Englerta. Poza tym, widzowie będą mogli oglądać jego córkę, Helenę Englert oraz Łukasza Simlata.

Zwiastun serialu "Diagnoza" zobaczycie w załączonym wideo, a zdjęcia TUTAJ

"Diagnoza" - kiedy premiera? 

Premiera 2. sezonu serialu "Diagnoza" już we wtorek, 20 lutego, o godz. 21:30 w TVN.

Będziecie oglądać? 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.