"Przyjaciółki". Ojcem dziecka Zuzy jest Jasiek? Wystarczyło jedno zdjęcie i fani nie mają wątpliwości

"Przyjaciółki". Wystarczyło, żeby Anita Sokołowska wrzuciła jedno zdjęcie z planu serialu, a fani już wiedzą, kto jest ojcem jej dziecka.

"Przyjaciółki". Koniec 10. sezonu z pewnością nie zawiódł fanów popularnego serialu. Jedna z bohaterek, Zuza, grana przez Anitę Sokołowską, nieoczekiwanie zaszła w ciążę. Obecnie trwają nagrania do kolejnego sezonu, który pojawi się na antenie Polsatu w marcu 2018 roku. Fani muszą się zatem uzbroić w cierpliwość, ponieważ dopiero wtedy dowiemy się, kto jest ojcem dziecka Zuzy.

Anita Sokołowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z planu. Spostrzegawczy fani już nie mają wątpliwości - ojcem dziecka jest Jasiek, grany przez Marka Bukowskiego.

 

Widzowie od razu dopatrzyli się w zdjęciu dowodów na to, że to właśnie Jasiek jest ojcem, sugerując, że aktorzy wyglądają na zmęczonych rodziców nowo narodzonego dziecka.

Zmęczeni rodzicielstwem.
Dziecko was wykończyło?
Zmęczeni obowiązkami.
Zmęczeni rodzice.

Niedawno Anita Sokołowska pokazała na Instagramie zdjęcie ciążowego brzucha, który jest charakteryzacją do kolejnego sezonu serialu. Zuza będzie już w nim w zaawansowanej ciąży.

AG