"Projekt Lady". Uczestniczkom tej edycji nie brakuje charakterku: Pani Rozenek urodziwa nie była, teraz ojrusy są

"Projekt Lady" 2. sezon. Uczestniczki w tej edycji nie zamierzają pozostawać w cieniu swoich poprzedniczek. Dziewczyny mają charakterek!

Zaczął się 2. sezon "Projekt Lady". Nowe mieszkanki pałacu w Radziejowicach nie odrobiły lekcji. Zasady serwowane im przez mentorki traktowały jako przyczynek do konfrontacji. Okazji do tarć było sporo, bo uczestniczki nowej edycji, wcale nie chcą się przystosować. Wobec programu mają różne oczekiwania. Niekoniecznie zostać "lady".

Ja to zamierzam schudnąć w tym programie. Te ślimaki, ja tego nie będę w jadła. Będę głodować i schudnę - mówiła Daria.

Daria JuszczykDaria Juszczyk Mat. promocyjne

W 1. odcinku 2. sezonu widzowie zapoznali się z całym wachlarzem bezkompromisowych osobowości. Damą chce zostać m.in. raperka Paulina, która rzuciła szkołę czy samozwańcza piosenkarka Julia.

Moim największym marzeniem jest być megasławną piosenkarką. Ludzie myślą, że nie mam talentu, więc pokazuję d*pę i cycki. A to jest takie sceniczne - zwierzała się Julia.

Julia JaroszewskaJulia Jaroszewska Mat. promocyjne

Ta edycja ma jednak więcej niż jedną gwiazdę. Blask której najbardziej razi w oczy? Mamy jedną mocną kandydatkę. Karolinę, która do Radziejowic przyleciała z Holandii. 

Do Holandii wyjechałam, bo mama chciała żebym trochę pracowała. Moim środkiem dochodu jest doczepianie włosów - mówiła z wyraźnym akcentem Karolina.

Karolina ma zdecydowane poglądy na życie.

Mnie interesują tylko piniążki, nie te polskie, tylko dolary i euro.

Karolina 'Brigitte' PlachimowiczKarolina 'Brigitte' Plachimowicz Mat. promocyjne

Charakterku jej nie brakuje i opinii na każdy temat. Na przykład o mundurkach:

Czuję się jak nudna piczka-zasadniczka. Ja nie doprowadzam do takiej ilości ciuchów. Ja się upocę i tam i tu. Lubie bardzo firmowe ciuchy i firmowe rzeczy. Mam nadzieję, że perły to nie podróba, bo ja podróby nie będę nosić.

A także o innych...

Pani Małgorzata Rozenek zaczynając show-biznes, nie ukrywajmy nie była urodziwa, a teraz? Zadbana, więc widać że ojrusy są - stwierdziła.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne złote myśli Karoliny.

Zobacz wideo