"Agent - Gwiazdy". ZNAMY FINALISTÓW. Jeden z uczestników budzi największe podejrzenia: Ty jesteś agentem

"Agent - Gwiazdy". Poznaliśmy finalistów. Zapowiada się morderczy pojedynek.

"Agent - Gwiazdy". Półfinał. Została ich już tylko piątka: Odeta, Daria, Kędzior, Jarek i Alan. W poprzednim odcinku z gry wpadł Marek. W tym odpadły dwie osoby i w ten sposób poznaliśmy trójkę tfinalistów.

Od początku było widać, że Jarek czuje nad pozostałymi przewagę. W trakcie poprzednich odcinków zebrał mnóstwo kluczy i poznał tajemnicę liczb, jakie są do nich dołączone.

Boją się mnie - mówił.

Od początku tego odcinka trzymał się z daleka od grupy. I dlatego, kiedy reszta grupy rozsiadła się przy stoliku z przekąskami, on zauważył zawieszoną na drzewie karteczkę z napisem, że warto poćwiczyć strzelanie z łuku. Było to o tyle sensowne, że zadanie polegało potem na tym, żeby wywalczyć sobie w ten sposób dostęp do pamiętników pozostałych uczestników programu.

Najbardziej pożądany był zeszyt z zapiskami Jarka, który traktuje udział w programie jak partię szachów i jego notatki mogą być najbardziej wnikliwe ze wszystkich. Z takim podejściem jest dla niektórych murowanym kandydatem na agenta.

Jarek, jestem przekonana, że ty jesteś agentem. Tylko dziwi mnie, że jesteś taki podobny do Huberta. Jak oni mogli to tak wymyślić - powiedziała mu to wprost Daria.

Ona sama zresztą również jest zręczną graczką.

Daria jest dla mnie idealnym typem agenta. Jeżeli typuję źle, to jestem w drodze do domu - mówiła Odeta.

Z programem pożegnali się Kędzior i Alan, co oznacza, że w finale zobaczymy Darię, Odetę i Jarka. Jedno z nich jest agentem.

JZ