Kuba Wojewódzki do Joanny Krupy: Ile godzin w ciągu doby chodzisz rozebrana? Odpowiedź spodoba się Wam

Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Joannę Krupę. Większość pytań dotyczyła seksu i szeroko pojętej nagości.

Joanna Krupa dostała w stacji TVN swój program, "Misja pies", w którym będzie pomagać psiakom znaleźć dom. Do show Kuby Wojewódzkiego przyszła z dwoma czworonogami, które jednak okazały się dość uciążliwe. Kiedy jeden z nich jął gryźć buty Krupy, obsługa wyprowadziła psy ze studia. I można już było bez przeszkód rozmawiać.

Doba ma 24 godziny. Ile godzin w życiu jesteś rozebrana, a ile ubrana? - dociekał gospodarz.
Jak jestem w domu, to większość czasu chodzę rozebrana - przyznała.

Dodała jednak, że Polska jest tu wyjątkiem.

W zimie to nie za bardzo. Wiesz, mamy ciepłą piżamę.

Wojewódzki chciał wiedzieć, czy wraz z mężem mają jedną piżamę.

Tak, razem w jednej siedzimy - potwierdziła celebrytka.

Dodała, że nie wstydzi się swojego ciała. Jest młoda, dba o siebie, chodzi na fitness, nie będzie przez całe życie młoda, więc korzysta i pokazuje to, co ma. A czy lubi porno?

Nie, nie kręci mnie. Wolę na żywo mieć - odparła Kubie Wojewódzkiemu.

Wyjaśniła też, dlaczego tak chętnie pokazuje swoje nagie lub półnagie zdjęcia w serwisach społecznościowych.

Wiem, że niektórzy ludzie będą podchodzić do tego pozytywnie, inni krytykować, ale ja nie dbam o to. Przez tyle lat jestem w modelingu, w show-biznesie, że w ogóle się tym nie przejmuję. Ale to też jest moja praca, teraz social media są tak ważne na całym świecie, to dla mnie to jest jak robota - tłumaczyła.

Kuba Wojewódzki i Joanna KrupaKuba Wojewódzki i Joanna Krupa TVN/X-News

 Z programu dowiedzieliśmy się, z iloma chłopakami "Dżoana" dotąd chodziła.

Nie miałam tak dużo. Ale zawsze miałam chłopaków. Chyba siedmiu... Michał, Victor, (...), Eryk, Johnson, Wayne i Romek - wyliczała.

Temat nagości nie opuścił tego odcinka już do końca. Nawet, kiedy padło nazwisko Donalda Trumpa, to Kubę Wojewódzkiego interesowało, jaką część ciała Krupa chciałaby mu pokazać.

Ja go poznałam. Był taki magazyn "Trump World" i tam użyto mojego zdjęcia z czerwonego dywanu i była taka sytuacja, że jego organizacja mnie przeprosiła. Zaprosili mnie do Trump Tower w Atlantic City. Tam się nauczyłam grać w pokera i wygrałam milion dolarów dla charytatywnej organizacji. To był mój pierwszy raz i wygrałam. I wtedy go szybko poznałam. Widział moją buzię i wystarczy. Nie muszę mu nic więcej pokazywać.

Jedno z ostatnich pytań dotyczyło seksu grupowego, którego zwolennikami są tzw. swingersi.

Nigdy tego nie robiłam, ale była oferta, jak byłam z chłopakiem przed Romkiem, i ładna para spytała, czy mielibyśmy interes. Wtedy było "no". Teraz? Też nie, bo to psuje relationship - odparła.

JZ