"Ex na plaży". Wojtek kazał Marcie opuścić program! Polały się łzy. Wszystko przez Patrycję

"Ex na plaży". Wojtkowi postawiono przed trudną decyzją. Na wyspę przyjechała kolejna jego eks i musiał wybrać, kogo odeśle do domu - Patrycję, z którą tworzy nieformalną parę, czy zakochaną w nim Martę.

"Ex na plaży" wkroczyło w nową fazę. Do tej pory uczestników jedynie przybywało. Okazuje się, że nikt nie jest bezpieczny i każdemu grozi eliminacja. Przekonali się o tym boleśnie Patrycja, Wojtek i Marta, którzy poszli na plażę przywitać następną nową osobę. Z morza wyłoniła się... kolejna eks Wojtka. Drobna i seksowna brunetka - 23-letnia fotomodelka Karina.

Jestem zgrabna, proporcjonalna, mam piękną figurę i piękną figurę. Wojtek myśli, że robi nie wiadomo co, a on słynie z imprezowania - stwierdziła była Wojtka.

Okazało się jednak, że przybycie Kariny oznaczało - wyrzucenie jednej z dziewczyn: Marty lub Patrycji. Decyzję miał podjąć Wojtek, ten wybrał Martę.

To był logiczny wybór, jak go łączy coś z Patrycją, to co miał zrobić? - stwierdziła zalana łzami Marta.
Źle się z tym czuję, najpierw tak niefajnie ją potraktowałem, a potem musiałem odesłać ją do domu.

Wojtka natomiast wysłano na randkę z Kariną. Poprzedniej nocy chłopak przespał się z Patrycją i niejako zostali parą, a to nie było w smak Karinie, która ewidentnie chciałaby, aby dawne uczucie odżyło. Niejako się udało, para zbliżyła się do siebie. Jednak dopiero noc przyniosła ujście emocjom.

Alkohol lał się strumieniami, a Patrycja, która piła dużo i szybko, zebrała się na odwagę, by zademonstrować swoją niechęć do Wojtka i Kariny. Stwierdziła, że dałaby szansę Dawidowi. To mocno wkurzyło dwie osoby: Wojtka - który poczuł się dotknięty i Jolę - która zawsze jest wściekle zazdrosna o Dawida.

To czemu kłamałaś?! Mówiłaś, że nie, a teraz zmieniasz zdanie - krzyczała Jola na Patrycję.

Znów było rzucanie drinkami, wrzaski - czyli zachowanie, które Jola demonstrowała już kilka razy w tym programie. Patrycja przyjęła pokojową postawę i schodziła przezornie Joli z drogi, aż w końcu poszła się położyć. Po chwili dołączył do niej Wojtek, by przed snem przeprowadzić jeszcze długą i pełną emocji rozmowę pt. "kto zawinił".

Sceny zazdrości były motywem przewodnim odcinka, bo na tej strunie postanowił zagrać też Adam. Chłopak bezskutecznie starał się o względy Asi, ta jednak nie zwracała na niego uwagi. Gdy Adam na randkę zaprosił Jolę, a potem zatańczył dla innych dziewczyn taniec erotyczny, nerwy puściły Joannie. Popłakała się (choć "sama nie wiedziała dlaczego") i szczerze porozmawiała z Adamem. Czy coś z tego będzie? Na pewno dystans między nimi się zmniejszył...

Natomiast oddalili się od siebie Dawid i Jola. Chłopak nie chciał uprawiać z nią seksu. Jak można wnioskować na podstawie rozmowy z Wojtkiem, Dawidowi nie chodziło o ilość alkoholu, którą pochłonęła Jola, lecz wpadła mu po prostu w oko już kolejna dziewczyna - Karina.

ZI

Więcej o:
Komentarze (6)
"Ex na plaży". Wojtek kazał Marcie opuścić program! Polały się łzy. Wszystko przez Patrycję
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 9 razy 9

  Chwała dla mtv. Dzięki temu programowi normalni ludzie dowiedzą się jakie problemy mają 20 letni menele i prostytutki ;-)

 • Gość: Ipach

  Oceniono 2 razy 2

  Ten program powinien byc dedykowany psychologom i pedagogom bo w ch. roboty beda mieli jak dorosna nastolatkowie co tych jołopczków oglądają.

 • Gość: krolowa

  Oceniono 4 razy 2

  Takich osób jak Jola nie powinni pokazywać w tv.. Jej zachowanie jest co najmniej żenujące..

 • Gość: Dor

  Oceniono 2 razy 0

  Te tatuaże sa tak bez sensu, tak szpecące ze słów brak. Na czole?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX