"Ex na plaży". "Zostawiłam dla niego męża, a on zdradził mnie po pół roku". Była chce zemsty. Jola wpadła w szał

W "Ex na plaży" emocje buzują coraz bardziej. W tym odcinku nie zabrakło gorącego seksu i rzucania szkłem.

W "Ex na plaży" pojawia się coraz więcej uczestników. W ostatnim odcinku na chorwackiej plaży z morza wyłonił się Łukasz - ex Joli. 

Raczej dziewczyny nie będą zainteresowane - stwierdziła Jola.

Łukasz udział w programie zaczął od randki z Martą, choć między nimi nie zaiskrzyło, zdecydowali się na szczerą rozmowę. Wyznał, że chciałby wrócić do Joli. Warto zapamiętać tę informację, bo program z każdą minutą intensywnością zmian relacji między uczestnikami przypomina hardcore'ową wersję telenoweli. W programie niespodziewanie pojawiła się Ewelina - była Dawida.

Większość życia spędziłam w Szwecji. Zostawiłam dla niego męża po 10 latach, a on mnie zdradził po 6 miesiącach. Byłam jedną z wielu. Mam do niego bardzo wiele żalu. Dawid ma prze*ebane - mówiła o sobie Ewelina.
Nie chcę być niemiły, ale wygląda gorzej niż była ze mną. Przytyła kilka kilo - stwierdził Dawid.

Dawid ewidentnie był przestraszony obecnością swojej eks, obawy miały też dziewczyny. Nie wiedziały, jakie plany ma Ewelina. Noc przyniosła erupcję emocji. Dawid upił się tak, że ledwo trzymał się na nogach. Opiekowała się nim Ewelina, co tylko podkręciło napięcie. Okazało się jednak, że byłej Dawida bliżej jest do Łukasza. Na randce zrobili sobie erotyczny masaż, jednak chłopak wyznał Joli, że nie chce z niej rezygnować.

Jola natomiast wydawała się zdeterminowana, aby zdobyć Dawida. Puktem zwrotynm była szczera rozmowa z byłą Wojtka. Patrycja w tajemnicy powiedziała Joli, co usłyszałą od Dawida:

Dla mnie masz 11 na 10 - powiedział jej chłopak.

Gdy Jola to usłyszała, wpadła w furię, zaczęła rzucać kieliszkami i zarzekała się, że skończyła już z Dawidem. Po kilku godzinach jednak i tak razem wylądowali w łóżku. 

Seksu nie było jestem pewny - stwierdził, choć kadry z sypialni pokazały co innego.

Tymczasem wątpliwości, czy seks był, czy go nie było, nie mieli... Wojtek i Patrycja. W poprzednim odcinku cały dom odwrócił się od dziewczyny, że ta całowała się z gwiazdorem "Warsaw Shore". Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Czy reszta dziewczyn znów odwróci się od Patrycji? Nie jest to do końca pewne, bo szykuje się kolejna intryga.

Zrozpaczoną Jolę pocieszał Adam, który do tej pory flirtował z Joanną. Joanna zaczęła być zazdrosna i postanowiła zagiąć parol na Dawida, aby dogryźć Joli... Jeżeli coś może skomplikować sytuację jeszcze bardziej to tylko pojawienie się kolejnego ex...

Więcej o:
Komentarze (10)
"Zostawiłam dla niego męża, a on zdradził mnie po pół roku". Była chce zemsty. Jola wpadła w szał
Zaloguj się
 • Gość: ania

  Oceniono 32 razy 26

  JAk się coś takiego obejrzy to człowiek zastanawia się później jakim cudem ci ludzie egzystują na tym świecie. Laska, która wygląda jakby była z komiksu chwali się w TV, ze po 10 latach zostawiła męża dla przypadkowego faceta. Inne laski, które ledwo przekroczyły próg 20 lat maja przebieg większy niż niejedna kobieta w wieku lat 40. Nie mówiąc już o facetach, wśród których są tacy, którzy nie potrafią powiedzieć niczego po za oceną biustu i tyłka.

 • j-a-ga

  Oceniono 15 razy 15

  Tekenowela z burdelu

 • Gość: justa

  Oceniono 14 razy 12

  Kolejny burdel na kółkach

 • Gość: miki

  Oceniono 13 razy 11

  Hę?! O matko człowiek się może zagubić w tym kuriozalnym absurdzie rodem z domu schadzek! Ale po co w ogóle pojawiać się w tv i to z eks. Poziom idiotyzmu sięgnął dna i to tego głęboko pod mułem!

 • Gość: Jeremi

  Oceniono 11 razy 9

  Dziwki mają więcej klasy i honoru.

 • vito3

  Oceniono 8 razy 6

  co to ku... za belkot i rzygowiny

 • Gość: asdasd

  Oceniono 7 razy 5

  Co to kruwa jest?

 • euphoria12

  Oceniono 2 razy 2

  To Doda na zdjęciu?

 • Gość: anna

  0

  Idole towarzystwa z Czerskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX