"Ex na plaży" Polska. Pierwszy odcinek. Są już pierwsze pary i pierwsza była! WOJTKA

"Ex na plaży" Polska wystartowało! Spodziewaliście się drugiego "Warsaw Shore"? Nie oszukujmy się, widać duże podobieństwo.

"Ex na plaży" to nowy program w polskim MTV. Ośmioro singli zaproszono na upojne wakacje w luksusowej willi na słonecznej chorwackiej wyspie. Jako że są to osoby, "piękne, młode i otwarte", nie mają problemów z szybkim nawiązywaniem intymnych relacji. Wydaje się wręcz, że to jedyny ich cel na nadchodzące wspólne dni. Wszyscy oceniali innych jako potencjalnych partnerów. 

Adam to ciacho pływające w lukrze - powiedziała Joasia. 
Poczekam jeszcze, może będzie coś lepszego od Marty - mówił Dawid. 

Nie zabrakło też elementu lukratywnej autoprezentacji. 

Lubię ostrą jazdę i jestem trochę nimfomanką - powiedziała o sobie Jola 
Tata wie, że tutaj jestem, tata się do mnie nie odzywa - wyznała Sandra 

Sandra wydawała się najbardziej wycofana. Stwierdziła, że "nie zaprzyjaźni się z żadną z dziewczyn". Być może jednak nie znajdzie przyjaciółki, a chłopaka. Michał zabrał ją na randkę. Nie była w siódmym niebie, ponieważ liczyła, że na randkę zabierze są Wojtek.

Jesteśmy dwa wieśniaki, dobrze się dobraliśmy - stwierdziła Sandra.

Między innymi uczestnikami też zaczęło iskrzyć. Marta zagięła parol na Wojtka, a Dawid upatrzył sobie Jolę. To właśnie między tą czwórką atmosfera zaczęła być najbardziej gorąca. Obie pary mocno ze sobą flirtowały, aż w końcu totalnie pijane wylądowały w jacuzzi. 

Pod pianą nic nie było widać, kto z kim, kogo dotykał - mówił Dawid. 

Po upojnej nocy przyszedł czas na mrożący krew w żyłach poranek. Uczestnicy programu dowiedzieli się, że rajskie wakacje w sielskiej atmosferze dobiegły końca, dołącza bowiem do ich grupy nowa osoba - czyjś ex. Miny zrzedł Adamowi i Dawidowi. Okazało się, że mają wspólną byłą - Agę. Panowie mogli odetchnąć z ulgą. Na plaży pojawiła się bowiem była dziewczyna Wojtka - Patrycja.

W skali 10 stopniowej to tak 11 - ocenił ją Dawid Patrycję. 
Moja frekwencja w klubach jest większa nić w szkole. Dziewczyny są o mnie zazdrosne. Łączył nas tylko gorący seks - mówiła o sobie Patrycja. 

Co się wydarzy dalej? Czy Patrycja będzie chciała zbliżyć się do Wojtka, a może upatrzy sobie innego faceta? 

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.