"The Voice of Poland". Polska Adele vs Gołota wokalistyki. Jury wstało. Decyzja Sadowskiej wkurzyła fanów: ŻENADA

"The Voice of Poland" wkroczyło w decydującą fazę. To był ostatni tydzień formowania się drużyn trenerów w ostatecznym kształcie. Kto wyróżnił się w tym odcinku?

 "The Voice of Poland" ciągle trzyma widzów w emocjach. Pokazały to zwłaszcza ostatnie odcinki, w trakcie których formowały się składy drużyn każdego z trenerów. Ring dosłownie płonął i to przy każdym z pojedynków. Jednak tylko jedna z bitew sprawiła, że zapłonął też Facebook programu. Chodzi o występ dwóch podopiecznych Marysi Sadowskiej.

Beata Spychalska powaliła jury na kolana na etapie przesłuchań w ciemno, gdy zaśpiewała przebój "When We Were Young" i zrobiła to tak perfekcyjnie, że na stałe w programie przylgnęło do niej pseudonim "polska Adele". Wydawało się, że w drużynie Sadowskiej nie ma sobie równych. Stało się jednak inaczej.

 

Sadowska Spychalską zestawiła z Eweliną Przybyłą, dziewczyną co prawda o nie mniejszej scenicznej charyzmie, ale za to - jak przynajmniej się wydawało - nieco skromniejszym głosie. Wokalistki miały wykonać utwór "Córeczko", który dla Kayah oznaczał przepustkę do wielkiej popularności. Jak sobie poradziły?

Widownia już po pierwszych taktach całkowicie dała się porwać, a gdy wybiły ostatnie nuty, zobaczyliśmy, w jakich emocjach było jury. Wszyscy bili brawo na stojąco.

Jestem pod wielkim wrażeniem. Wiem, że nie podejrzewacie mnie o takie słowa, ale to był WPIERDZIEL - powiedziała Natalia Kukulska i sama zawstydziła się swojego przekleństwa. - Rozwijam się! Ewelina jesteś jak Gołota polskiej wokalistyki!

Natalia KukulskaNatalia Kukulska Screen z TVP2

 Walka była wyrównana i zacięta. Pozostali jurorzy mieli więcej wątpliwości i migali się od jednoznacznego wskazania swojego faworyta. Mimo wszystko do ostatniej chwili wydawało się, że większą przychylność sędziów i widowni ma Beata, decyzja Marysi Sadowskiej zaskoczyła wszystkich. Wybrała Ewelinę, a Beaty NIKT nie ukradł.

Marysia SadowskaMarysia Sadowska Screen z TVP2

 To wkurzyło internautów, którzy na Facebooku dali upust swojemu rozgoryczeniu.

Największa porażka tej edycji!!!! Darcie się jest widać ważniejsze niż nieziemski wokal.Ta kobieta mogła wygrać ten program. PARODIA! - pisał internauta.
Jak mamy mieć w Polsce dobrą muzykę, jak odmawia się szansy takiej wokalistce! - pisała inna osoba.
Jak to zwykle bywa wywalane są osoby, które powinny się znaleźć w ścisłym finale... ŻENADA przez wielkie Ż E N A D A !!! - czytamy kolejny dziesiątków komentarzy.

A jakie jest Wasze zdanie? Pojedynek Eweliny i Beaty możecie obejrzeć tutaj. Potem koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie!

ZI

Kto był lepszy w bitwie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.