Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego o aferze z obozami dla fanek. A potem pada pytanie o Kingę Dudę

Dawid Kwiatkowski kilka tygodni temu stał się ofiarą sporego zamieszania medialnego, kiedy okazało się, że zarabia na spotkaniach z fankami.

Dawid Kwiatkowski ma tysiące oddanych fanów i fanek, z którymi utrzymuje świetny kontakt. Z wieloma z nich ten kontakt pogłębia na specjalnych obozach w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, gdzie młodzież może spotkać swojego idola. Ceny nie należą do najniższych.

Dziewczynki płacą po 2.599 zł, żeby spędzić z tobą czas. W cenie jest wizyta Dawida Kwiatkowskiego, pigułka gwałtu i prezerwatywa - zaczął Kuba Wojewódzki rozmowę ze swoim gościem.
Nie wiem w ogóle, czemu zrobiła się ta cała afera wokół obozów, które organizujemy już dwa lata - odparł Dawid Kwiatkowski.

Kubę Wojewódzkiego interesowało, co uczestniczki robią na wspomnianych obozach.

To są obozy muzyczno-edukacyjne. One uczą się tam muzyki, ja nie jestem tam sam. Jest mój nauczyciel śpiewu, mój zespół, uczą się gry, tańca, aktorstwa. Od ósmej do dwudziestej pierwszej plan mają tak napięty, że nie mają chwili, żeby usiąść. I potem wracają do domów, a my dostajemy maile od rodziców, że dziecko wróciło najszczęśliwsze na świecie. Cała nagonka... nie wiem, co się stało - tłumaczył muzyk.

Gospodarz zapytał z kolei, czy to prawda, że Dawid Kwiatkowski wieczorami spotyka się z najatrakcyjniejszymi uczestniczkami obozów.

Nie po 22. Jakieś plotki poszły, ale nie. Ja tych pokoi mam 40, do każdego wchodzę, zrobimy sobie zdjęcie, one mają płyty, które chcę podpisać. Ja to robię przez 5 godzin.

Zapytany o wiek uczestniczek, odparł, że są tam dziewczyny do 21 lat.

Jesteś bogiem, masz prywatny raj - zauważył Wojewódzki. - Jesteś przemęczonym bogiem - dodał, kiedy usłyszał, że na turnusie jest ich nawet 120.

TVN/X-News

To nie był koniec wypytywania Dawida Kwiatkowskiego o dziewczyny. W pewnym momencie Wojewódzki przywołał go konspiracyjnym gestem, i kiedy ten się ku niemu nachylił, usłyszał:

A podoba ci się Kinga Duda?

Kwiatkowski roześmiał się.

Jest tu? Gdzie?
Tak jak tata. Wszędzie - padła odpowiedź. - Spotykała się z Musiałem, słyszałem, że garnie się do świata show-biznesu.
Nie... znam jej - odparł Kwiatkowski. - Nie wiem, co mam ci powiedzieć.

Kuba Wojewódzki wiedział.

Ja na twoim miejscu powiedziałbym, że mi się bardzo podoba.

Dawid Kwiatkowski zaczął zatem raz jeszcze.

Śnie i myślę i płaczę, kiedy widzę te zdjęcia z balkonu wielkiego pałacu i mówię: Kinia, czemu ty nie możesz być moja? - zaimprowizował naprędce.

I jak go nie lubić?

Zobacz wideo

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: