"MasterChef Junior". Na chwilę przed katastrofą. Michel Moran wyglądał potem tak. A Anna Starmach? "Masakra"

Anna Starmach cała w bitej śmietanie - tego jeszcze nie widzieliśmy. Za to mogliśmy napatrzeć się do woli.

Michel Moran wyglądał przekomicznie z bitą śmietaną rozsmarowaną na twarzy, ale i tak nie umywał się, by tak rzec, do tego, jak wyglądała Anna Starmach . W najnowszym odcinku programu " MasterChef Junior " młodzi uczestnicy mogli pozwolić sobie naprawdę na wiele.

Natalia, Daria i Luiza miały pecha wygrać konkurencję w poprzednim odcinku, za co teraz spotkała je zasłużona kara - musiały zmierzyć się z dość niezwykłym zadaniem, podczas gdy reszta uczestników spokojnie sobie pauzowała.

Dziewczynki dostały polecenie ubicia śmietany. Niby prosta konkurencja, ale po pierwsze: miały to zrobić w 10 minut; a po drugie: sprawdzić stopień ubicia piany miały odwracając miskę do góry dnem... nad głowami jurorów. Natalia nad głową Mateusza Gesslera , Luiza nad głową Michela Morana, a Daria nad głową Anny Starmach.

Jestem umówiony potem, nie ukrywam, że chciałbym utrzymać garnitur i fryzura piękna - Moran delikatnie zasugerował Luizie, żeby się przyłożyła do ubijania śmietany.

Zadanie było podstępne. Bo 10 minut to był maksymalny czas na jego wykonanie. Jeżeli któraś z uczestniczek skończyła wcześniej, reszta również musiała przerwać.

Wkrótce cały stół był w bitej śmietanie.

MasterChef JuniorMasterChef Junior STAWOWIAK STAWOWIAK

W końcu nadszedł TEN moment. Uczestniczki zakończyły zadanie, wzięły michy w dłonie i wspięły się na drabiny stojące za plecami jurorów. Michel Moran delikatnie przygładził włosy. Mateusz Gessler zamknął oczy i przygotował się na najgorsze.

To na 3, 4. Dawaj - powiedział do Natalii. - Już? - zdziwił się i zadarł głowę.

Fakt, miska już od dobrej chwili była odwrócona, ale na jego głowę nie spadła ani kropla śmietany.

Podobnie było w przypadku Darii, która nie uroniła ani kropli bitej śmietany na głowę Anny Starmach.

Szkoda, że na panią Anię nic nie spadło. Chciałem, żeby na panią Anię coś spadło - przyznał potem szczerze oglądający to z boku Alek.

Za to Luiza...

Pan Michel miał zimny, śmietanowy prysznic - tak Luiza skwitowała to, co się wydarzyło.

MasterChef JuniorMasterChef Junior TVN/X-News TVN/X-News

Michel Moran postanowił nie darować innym jurorom.

Luiza, ja cię tak lubię, ale to jest oszustwem tutaj! - krzyknął.

Sięgnął do misy trzymanej przez Mateusza Gesslera i jej zawartość przeniósł na twarz Anny Starmach.

Była wojna jak w 39., kiedy Michel zaczął szturm na Anię i Mateusza - Kubie pozostało już tylko użycie militarnej retoryki na opisanie tego, co się wydarzyło potem.

Bo faktycznie, zaczęła się wojna wszystkich ze wszystkimi, i po krótkiej chwili wszyscy jurorzy i każda z trzech uczestniczek oblepieni byli słodką substancją.

Tylko w "MasterChefie" mogę tak zapaskudzić śmietaną wszystko, i tak ktoś po mnie posprząta - mówiła potem Luiza. - Wojna na śmietanę była super, specjalnie jeszcze się potem przytulaliśmy do jurorów, żeby byli jeszcze bardziej umazani.

Bitwę na śmietanę wygrała Natalia, jednak naszym zdaniem bezapelacyjne zwycięstwo za styl, kreację (dodatki!) oraz klasę przypadło Annie Starmach. W śmietanie wyglądała po prostu rewelacyjnie.

Masakra - skomentował to na Facebooku Kacper, jeden z uczestników programu.

Anna StarmachAnna Starmach STAWOWIAK STAWOWIAK

Jedno jest pewne. Takich widoków nie zapewniłby nam "dorosły" "MasterChef". A z programem w tym tygodniu pożegnali się Kaja i Michał.

Zobacz wideo

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.