Riley Keough to wnuczka Elvisa Presley'a. Zagrała w serialu. Nagie sceny? "Wiesz, w co wchodzisz, kiedy grasz prostytutkę"

Riley Keough jest wnuczką Elvisa Presley'a. Jest piękna, ma 26 lat i właśnie zagrała prostytutkę w serialu telewizyjnym. I przyznaje, że nie boi się nagości.

Riley Keough to córka Lisy Marii Presley i muzyka Danny'ego Keougha, a przez to i wnuczka jednego z najsłynniejszych muzyków wszech czasów, Elvisa Presley'a. Właśnie zagrała w serialu "The Girlfriend Experience". Serial jeszcze nie miał swojej premiery, telewidzowie zobaczą go w kwietniu, ale Riley Keough już teraz opowiedziała o swoim udziale w nim. Przyznała, że ma dość swobodne podejście do nagości na ekranie i traktuje to jako element gry aktorskiej.

Nie krępuje mnie nagość, naprawdę. Chyba w tym sensie jestem trochę hipiską. Raczej wiesz, w co wchodzisz, kiedy grasz prostytutkę - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Nylon".

Dodała też, że grana przez nią postać nie jest zbyt sympatyczna.

Jest samolubna i opanowana, bardzo lubi seks. To nie jest postać, jakie często się tworzy dla kobiet jako główne. Może to nawet odstraszać, bo kobiety mają być super zdrowe i moralne - powiedziała.

Riley Keough rozpoczęła karierę aktorską w 2010 roku debiutując w filmie "The Runaways" z Kristen Stewart w roli rockowej piosenkarki Joan Jett. Potem był m.in. "Dobry doktor" z Orlando Bloomem w roli głównej i "Mad Max: Na drodze gniewu".

Ten ostatni film, składający się głównie z sekwencji szalonych pościgów samochodowych, wymagał pracy wielu kaskaderów. Jeden z nich został potem jej mężem.

Ben i ja spędzaliśmy ze sobą wiele czasu, a potem zaczęliśmy się spotykać - mówiła Riley Keough w cytowanym wywiadzie. - Chodziliśmy ze sobą przez 8 miesięcy, zanim się zaręczyliśmy. Ale chyba już po tygodniu powiedziałam mu, że chcę za niego wyjść - przyznała.

Choć jest córką znanej aktorki i wnuczką jeszcze bardziej znanego piosenkarza, nie chce żyć jak typowa córka celebrytów. Zresztą, matka chroniła ją przed tym światkiem.

Zanim skończyłam 15 lat, nie widziałam na oczy tabloidu - przyznała.

Dodała też, że najpierw chciała dorosnąć, a dopiero potem zacząć grać. I chyba jej się to udało. 26 lat jak na aktorski debiut to wprawdzie dużo, ale jeżeli ma ścieżkę kariery przemyślaną, to nie należy tego lekceważyć. Dużo też zależy od tego, jak zostanie przyjęta jej rola w serialu. Pierwszy odcinek w USA zostanie wyemitowany 10 kwietnia.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.