"Warsaw Shore". Będzie nowy program przed 5. sezonem - "Oglądaj z dziewczynami"

Nim na antenie MTV widzowie obejrzą 5. sezon "Warsaw Shore" będą mieli okazję przeżyć jeszcze raz najlepsze momenty z "Summer campa" za sprawą "Warsaw Shore. Oglądaj z dziewczynami".

Co może być lepszego, niż wspólne oglądanie telewizji w gronie przyjaciółek i komentowanie letnich przygód? Chyba nic. Dlatego stacja MTV Polska zaprasza fanów, by wraz z bohaterkami wspólnie przeżyli najciekawsze momenty z " Warsaw Shore - Summer Camp " w oczekiwaniu na piąty sezon " Warsaw Shore ".

Przez 7 tygodni, w każdą niedzielę o 23:00 Ewelina, Mała Ania , Klaudia i Magda spotkają się przed telewizorem, by wspominać najgorętsze chwile ze swoich najlepszych wakacji życia. Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się uwagi Eweliny, która nie brała udziału w letniej edycji programu i słynie z tego, że nigdy nie owija w bawełnę i lubi wypowiadać się kontrowersyjnie na każdy temat.

Dodatkowo dziewczynom towarzyszyć będą nieoczekiwani goście. Format Picture in Picture znany jest już widzom z wcześniejszego spin-offu "Warsaw Shore - oglądaj z Trybsonami". W programie Eliza i Trybson oglądali perypetie swoich przyjaciół z trzeciego sezonu.

Pełne odcinki "Warsaw Shore" i "Warsaw Shore - Summer Camp" są dostępne na stronie na www.mtv.pl/warsawshore oraz w aplikacji MTV Play już dzień po premierze!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.