Celebrity Splash. Tym razem to Cypryańskiemu spadły majtki. "Co zostało zobaczone, nie zostanie odzobaczone". Odpadł ulubieniec jurorów

Spadające majtki Cypryańskiego, nieziemska figura Misheel Jargalsaikhan i chwile wzruszenia, kiedy do wody skakał paraolimpijczyk po amputacji nogi - tak w hasłowym skrócie można opisać zmagania gwiazd o półfinał Celebrity Splash.

Programowi Celebrity Splash nie można odmówić jednego, a mianowicie mocnego wejścia - już w pierwszym odcinku show seksownej Oli Cupie w trakcie skoku do wody spadł kostium kąpielowy . Pomimo tego, że wielu ryzykownych sytuacji nie brakowało, na "powtórkę z rozrywki" trzeba było czekać aż do teraz. Tym razem pecha miał Przemysław Cypryański . Aktor skakał do basenu jako pierwszy - wykonał półtora salta delfinem w pozycji kucznej i to z 10 metrów. Opór wody był najwyraźniej tak duży, że to właśnie jemu w trakcie skoku spadły majtki. Mimo że prawdopodobnie, by sobie tego nie życzył, komentujący widowisko Jankes nie zamierzał ukrywać tego faktu przed telewidzami.

Co zostało zobaczone, nie zostanie "odzobaczone". On też, by tego chciał. Rozchodzi się o końcową fazę - tak Jankes skomentował feralne zsunięcie się kąpielówek Cypryańskiego.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Pomimo "wpadki" jurorzy odnieśli się dosyć przychylnie do jego skoku. U Otylii Jędrzejczak nie zabrakło rzeczowej oceny.

Publika nie poniosła cię tak, jakbyś chciał. Lekko tylko przegięte na dole. Ogólnie jest ok - oceniła.

To Tomasz Zimoch nawiązał do wysportowanej sylwetki i wyrzeźbionej klaty aktora.

Kobiety, kiedy cię widzą, krzyczą Apollo - powiedział.

Ostatecznie Cypryański zebrał dość dobre noty od jurorów: 7, 8 i 9. Po zsumowaniu głosów jurorów i telewidzów zakwalifikował się jednak do dogrywki.

W tym odcinku nie zabrakło czegoś także dla fanów kobiecych wdzięków. Figurą znanej z "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan zachwycali się nawet sami jurorzy. Pomimo tego że aktorka skoczyła z 10 metrów, Otylia Jędrzejczak chwaliła przede wszystkim jej ciało.

Żadna dziewczyna przed tobą nie skoczyła z 10 metrów. Te twoje włosy, napięte ciało, to wygląda przepięknie. Patrzę na ciebie z olbrzymią przyjemnością - skomentowała.

A Tomasz Zimoch wyraził specjalne życzenie.

Języka mongolskiego chcę się uczyć z tobą aż do finału.

Jego życzenie ma szanse się spełnić, bo Jargalsaikhan po zsumowaniu głosów przeszła do półfinału.

Polsat

Skoki do wody nie kojarzą nam się ze wzruszeniami, jednak gdy na wieży staje Andrzej Szczęsny, trudno jest nie ulec emocjom. Paraolimpijczyk w dzieciństwie miał amputowaną nogę - pomimo tego pokochał sport i dziś startuje w zawodach narciarskich. Znalazł także czas na udział w Celebrity Splash . Tym razem wykonał skok na główkę w pozycji łamanej z najwyższej wysokości, a więc z 10 metrów.

Polsat

Gdy skoczył, Danuta Stenka nie mogła opanować wzruszenia, a łzy same napłynęły do jej oczu.

Zawieszam się w zachwycie nad istotą ludzką. Proszę o natychmiastowe odcięcie wody od moich oczu - prosiła Stenka.
To, co inni robią z dwóch nóg, ty robisz z jednej. Po prostu wow, wow, wow - chwaliła Otylia Jędrzejczak.

Danuta StenkaDanuta Stenka Polsat Polsat

Wszyscy jurorzy dali Szczęsnemu najwyższe noty -"10" i dzięki nim oraz dzięki głosom widzów, paraolimpijczyk obok Jargalsaikhan otrzymał zasłużone miejsce w finale.

Oprócz wymienionych uczestników w odcinku skakali także Tomasz Puzon, Julia Wróblewska i Andrzej Supron . W dogrywce o miejsce w finale walczyli zaś Przemysław Cypryański, Puzon, Wróblewska i Supron. Jurorzy byli zgodni - według nich wśród tej czwórki najlepiej skoczyli Cypryański i Supron. Głosami telewidzów do finału zakwalifikowała się jednak Julia Wróblewska i Supron. Widzowie nie docenili więc poświęcenia Cypryańskiego. Przystojnego aktora nie zobaczymy już więcej w wodnych rozgrywkach. Zobaczcie przy okazji, jak gwiazdy radziły sobie na próbach do tego odcinka.

Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Agora SA