Ta kreacja Margaret była ostro krytykowana. Ale wydawałoby się, że akurat im może się spodobać. A Horodyńska i Jacyków...

Wydawałoby się, że kontrowersyjna kreacja Margaret z gali Telekamer przypadnie do gustu równie kontrowersyjnym prowadzącym program "Gwiazdy na Dywaniku". Ci jednak nie zostawili na stylizacji wokalistki suchej nitki.

Nie da się ukryć, że o kreacji Margaret po Telekamerach było bardzo głośno. Ocenili ją także Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków. I nie są to oceny pozytywne.

Margaret to jest porażka na całej linii. Sylwetka jest strasznie skrócona i nie wiem, czy jest to wina stroju czy fryzury. Ta fryzura jest za wysoka, przez to mamy takiego alfa z przodu. Ale w sumie taka Kylie Minogue jest niższa jeszcze od Margaret i zawsze wygląda dobrze - zastanawiała się Horodyńska.
Ale to są inne proporcje. Margaret jest bardziej w stronę Violetty Villas niż Kylie Minogue. Kylie jest drzazgą. Margaret nie jest. Margaret przez tę burzę włosów ma twarz jak aniołek i to jest super stylizacja do teledysku lub portretu, gdzie nie masz całych planów i gdzie można kadrować, żeby dobrze się wyglądało. Niestety, ma ona również histerycznie krótkie nóżki i nic w tym złego, ale nie powinna zakładać koronkowych spodni. Niestety, jest to najgorsza stylizacja programu ze względu na obnażanie krótkich nóżek Margaret - podsumował Jacyków.

Dla przypomnienia: tak wyglądała Margaret w całej okazałości.

MargaretMargaret KAPIF KAPIF

Więcej ocen stylizacji gwiazd w programie "Gwiazdy na Dywaniku" w piątek o godz. 21:30 w Polsat Cafe.

Abc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.