"Warsaw Shore" obejrzymy nie tylko na MTV. Nie zgadniecie, która ogólnopolska stacja pokaże show

Jeszcze więcej "Warsaw Shore".

Takiego zwrotu akcji w dystrybucji "Warsaw Shore" nikt się nie spodziewał. Kontrowersyjne show pokaże ogólnopolska stacja Puls.

O 3. sezonie " Warsaw Shore " póki co nic nie wiadomo. Za to wiemy już, że w polskiej telewizji pojawi się jeszcze więcej " Ekipy z Warszawy ". Od poniedziałku (22 września) będzie można oglądać show nie tylko na MTV, ale również na TV Puls. Jest to decyzja dość zaskakująca, ponieważ kanał ten raczej kojarzony jest jako stacja rodzinna. Świadczy o tym nie tylko jej wizerunek, lecz także historia.

TV Puls utworzono na bazie dawnej Telewizji Niepokalanów w 2001 roku. Inwestycję wsparły spółki skarbu państwa (PKN Orlen, KGHM Polska Miedź, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, PZU Życie) oraz Prokomu przez zakon franciszkanów. Spółka nadająca początkowo program TV Puls nazywała się Telewizja Familijna S.A.

Emisja pierwszego odcinka na TV Puls zaplanowano na 22 września na godzinę 24. O ile informację o tym znajdujemy na oficjalnym profilu "Warsaw Shore" na FB, o tyle próżno jej szukać na fanpade'u TV Puls.

Ekipa z Warszawy, Warsaw ShoreEkipa z Warszawy, Warsaw Shore Screen z Facebook.com/warsawshoreofficial Screen z Facebook.com/warsawshoreofficial

karo

Więcej o: