Mąż Natalii Siwiec wynajął dla niej w prezencie, bagatela, willę z basenem. Jak zareagowała?

Kolejny odcinek "Enjoy the view <3 Natalia".

Co może dać kochający mąż seksownej żonie, która ma prawie wszystko? Np. coś dużo większego od tego co aktualnie posiada. Tak właśnie zrobił Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec.

16 lutego Viva Polska wyemitowała 2. odcinek reality show Natalii Siwiec . Od zeszłego tygodnia wierny fan programu trwał w stanie przedzawałowym, oczekując na wyjaśnienie, jakąż to niespodziankę dla Natalii Siwiec przygotował jej mąż. Mariusz Raduszewski wyprowadził żonę z imprezy dla znajomych, którą zorganizowali w ich wspólnym mieszkaniu. Zawiązał jej oczy i zawiózł gdzieś samochodem.

To będzie coś dużego, o czym zawsze marzyłaś - powiedział do żony.

W 2. odcinku ujawniono tę nieprzeniknioną tajemnicę. Mariusz Raduszewski zabrał Natalię do ich nowego gniazdka. Tak, mąż Siwiec wynajął dla niej dom!

W końcu mam basen! O! Garderoba, zawsze o niej marzyłam - zachwycała się wielką willą Siwiec.
Masakra, jakie to piękne wszystko - nie mogła wyjść z podziwu siostra Natalii - Malwina, która przyleciała do niej z Londynu.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec EastNews EastNews

Gdy na miejsce przyjechała Patti, koleżanka Siwiec ze Stanów, trzeba było ściszać telewizory, bo obie niemiłosiernie piszczały z zachwytu, gdy wchodziły do każdego kolejnego pokoju (a było ich niemało, zobacz: Ogromna sypialnia, basen, setki butów w garderobie. W takich luksusach Siwiec mieszka i kręci swój reality show).

Reakcja lasek bezcenna - mówił z dumą mąż Natalii. - Pozwoliłem sobie trochę przygotować dom, żeby Natalia nie musiała stać 3 dni w tych pustych wnętrzach, nie wiedząc, co ma zrobić.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec WBF WBF

Najwięcej uwagi przy przeprowadzce Siwiec poświęciła na pakowanie zabawek erotycznych. Wibratory różnej maści, wielkości i kształtów cały czas migały na ekranie. Koneserzy tego typu sprzętów i wysublimowanych żartów nie powinni być zawiedzeni po 2. odcinku. Siwiec zapakowała je do pudełka. Realizator pokazał reakcję panów z firmy, zajmującej się przeprowadzkami, którzy rozpakowywali paczki w nowym domu. Ich reakcja:

O blendery! To do tej szuflady - powiedział jeden z pracowników i włożył wibratory do szuflady w kuchni.

Raduszewski wynajął dla Siwiec willę specjalnie do ich reality show "'Enjoy the view podaje Se.pl, 50 tysięcy zł za 2 miesiące plus opłaty. Sama willa jest warta zaś 6 milionów zł.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o: