Zdjęcie dnia! O czym myśli Anja Rubik?

Joanna Krupa lepiej niech na siebie uważa.

Nie jest tajemnicą, że dwie polskie supermodelki nie przepadają za sobą. A wszystko zaczęło się od futer. Anja Rubik była gościem "Dzień Dobry TVN" i na czacie, zapytana o zdanie na temat naturalnych futer, odpowiedziała:

Jeśli ktoś zdecyduje się na futro naturalne, to namawiam do kupienia tego futra z bardzo dobrej firmy . Znane domy mody kupują futra od uczciwych hodowców, którzy dobrze traktują zwierzęta.

Tego było za wiele dla Joanny Krupy , znanej obrończyni praw zwierząt. Na swoim profilu na Facebooku napisała:

Zamiast promować mordowanie zwierząt na futra, niech weźmie przykład z ludzi, którzy robią dobre rzeczy z serca, żeby pomóc innym.

W " Dzień Dobry TVN " tak powiedziała o Anji:

Z Anją pracuje. To tyle! Nagrywamy z Anją razem program i nie rozmawiałyśmy o tym. Kto ma serce, to zobaczy. Anja to Anja. A jakim jest człowiekiem.... - tu Krupa ze łzami w oczach skończyła wypowiedź.

Padły mocne słowa, a niegdyś lubiące się modelki prawie ze sobą nie rozmawiają. Na środowym finale " Top Model. Zostań modelką " było to doskonale widać. Kiedy niczego nieświadoma Joanna Krupa poprawiała głęboko wyciętą sukienkę, Anja Rubik, przekonana, że nikt jej nie obserwuje, posłała w stronę Krupy mordercze spojrzenie.

Jednak czujne oko fotoreportera nie śpi! Ku naszej uciesze i rozrywce, modelka została przyłapana na gorącym uczynku. Jak uważacie, o czym myśli Anja patrząc w taki sposób na Joannę? Może zazdrości jej kształtnych piersi?

Anja Rubik, Joanna Krupa.Anja Rubik, Joanna Krupa. KAPIF

Ena

Zobacz także:

Krupa vs. Rubik - która wyglądała lepiej?

Finał "Top Model. Zostań modelką" za nami. Zobacz, co się działo!

Jak się bawiły Top Modelki i celebryci na afterku po finale "Top Model?

Więcej o: