Nergal zakochany? WYZNAŁ PRAWDĘ

Cała prawda o jego uczuciach.

Nergal to bożyszcze kobiet. W księciu ciemności kocha się niejedna Polka. Ba, szaleją za nim kobiety na całym świecie. W końcu jest światową gwiazdą muzyki.

Niestety, przez dłuższy okres serce gwiazdy było zajęte przez Dodę. Para nawet była zaręczona. Ale ich bajka szybko się skończyła. Po chorobie Nergala, miłość się skończyła. To był moment, kiedy fanki Nergala znów żyły nadzieją, że może uda się którejś z nich podbić jego serce. Niestety, dziewczyny, nic z tego nie będzie.

Jak wyznał w programie "Kuba Wojewódzki", jest obecnie zainteresowany pewną damą. Na razie to niewinna znajomość, ale jak powiedział sam Nergal, być może będzie z tego coś poważniejszego.

No, no, nasz Nergal się chyba zakochał. Ta dziewczyna musi być aniołem. Pytanie tylko - co ona na te zdjęcia:

Takich scen jeszcze u Kuby Wojewódzkiego nie było. Gościem Kuby Wojewódzkiego był książę ciemności Nergal. Szybko jednak w odstawkę poszedł showman (a prywatnie przyjaciel Nergala), gdy na horyzoncie pojawiła się Dominika Wodzianka z... wodą. Nergal od razu się rozkręcił i nabrał ochoty nie tylko na popitę. Gdy Wodzianka weszła kolejny raz z prezentem dla Darskiego, doszło do zbliżenia. Niebo przez kilka chwil romansowało z piekłem. (nie)BOSKIE ZDJĘCIA!Takich scen jeszcze u Kuby Wojewódzkiego nie było. Gościem Kuby Wojewódzkiego był książę ciemności Nergal. Szybko jednak w odstawkę poszedł showman (a prywatnie przyjaciel Nergala), gdy na horyzoncie pojawiła się Dominika Wodzianka z... wodą. Nergal od razu się rozkręcił i nabrał ochoty nie tylko na popitę. Gdy Wodzianka weszła kolejny raz z prezentem dla Darskiego, doszło do zbliżenia. Niebo przez kilka chwil romansowało z piekłem. (nie)BOSKIE ZDJĘCIA! Kuba.plejada.pl

Mrock

Zobacz także:

(Nie)BOSKIE ZDJĘCIA! Nergal CAŁUJE SIĘ z Wodzianką!

Co Nergal będzie robił po "The Voice of Poland"

Nergal znów zieje ogniem. 5 OSTRYCH TEKSTÓW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.