Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się. TYLKO U NAS prawdziwy powód

Od kilku dni w mediach krąży informacja o tym, że Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojej prawie dwuletniej córki. Udało nam się potwierdzić te informację i poznać przyczynę rozstania

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak byli parą od trzech lat. Razem doczekali się córki, która na świat przyszła niecały rok po tym, jak się poznali. Na początku tygodnia "Fakt" podał informację o tym, że ten związek należy już do przeszłości, a muzyk wyprowadził się od dziennikarki. 

W domu zaczęło brakować im tematów do rozmów. Łączyła ich tylko córka i jedno miejsce zamieszkania - donosiło źródło tabloidu.

Osoba z otoczenia dziennikarki w rozmowie z Plotek.pl potwierdziła tę informację. Wyjawiła tez, co było prawdziwą przyczyną rozstania.

Ania jest osobą szalenie ambitną i pracowitą. Tego samego chciałaby więc i od swojego partnera. Patryk tymczasem to typowa artystyczna dusza, lekkoduch z głową w chmurach. O rozstaniu zadecydowały różnice w ich podejściu do życia - zdradza nasze źródło.

EK

Więcej o:
Komentarze (31)
Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się. TYLKO U NAS prawdziwy powód
Zaloguj się
 • Gość: Asia

  Oceniono 78 razy 58

  A już myślałam, że Patryk zauważył, że Ania ma dziwny wygląd i zły charakter.

 • Gość: Lukasz

  Oceniono 59 razy 47

  Tak to jest jak za rodzinę biorą się osoby zapatrzone w siebie i w swoją karierę. Rodzina to wyrozumiałość, miłość do drugiego człowieka, poświęcenia to oddanie się.

 • j-a-ga

  Oceniono 79 razy 45

  Po prostu ona jest idiotką z parciem na szkło i facet kopnął pustaka i tak dziwne że wytrzymał z tą idiotką 3lata

 • Gość: Hagh

  Oceniono 47 razy 39

  Ambicje to ona ma żeby codziennie 100 zdjęć wrzucać na insta i codziennie zaliczać ścianki. Szkoda, że w tej chorej pogoni za taką "sławą" przekreśla największe życiowe wartości i pozbawiła córke szansy na szczęśliwy dom.

 • Gość: lm

  Oceniono 45 razy 37

  poprostu za malo kasy przynosil do domu..

 • tygrys2000

  Oceniono 24 razy 18

  Boże chroń od szalenie ambitnych i pracowitych kobiet. Daj zwyczajną, normalną.

 • Gość: dobranoc

  Oceniono 21 razy 17

  ta kobieta była raz w Ugotowanych....jej tragiczne zachowaniew tym programie wskazywało na to,że zostanie na wieki sama...więc i tak cud,że ktos ją zapłodnił

 • marteneden

  Oceniono 20 razy 14

  Oceniać życia tej pani, jak i jej samej nie będę, ale jedno mnie wnerwia w jej wywiadach. Taki sztuczny entuzjazm, lizusostwo, ogromna przymilność. No jakby mogła, to by każdemu weszła w tyłek. Traktuje te gwiazdy dużego ekranu jak bogów, którzy zeszli z piedestału do wiejskiej dziewczyny i obdarzyli ją życiowym zaszczytem poświęcenia jej paru minut. To jest potwornie pretensjonalne i dziwię się, że żaden z aktorów nie zwrócił na to uwagi. Nie wiem czy to wynika z małej wiedzy, słabego przygotowania, braku pewności siebie czy z czego, ale ta pani powinna stawiać się na równej pozycji z każdym rozmówcą. Polecam pani Annie przestudiowanie sylwetki Oriany Fallaci. Jej wywiady tchną siłą, prawdą i absolutną pewnością siebie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 14

  To bylo do przewidzenia.Teraz bedzie nowy facet I nowe dziecko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX