Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży! Mamy KOMENTARZ i znamy płeć dziecka

Natalia Kukulska spodziewa się trzeciego dziecka. Prawdopodobnie urodzi dziewczynkę, jak udało nam się dowiedzieć.

W sobotę w mediach ukazała się informacja, że Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży. Zadzwoniliśmy do menadżerki artystki, Moniki Małyszek, z prośbą o komentarz.

Informacje zaszły już tak daleko, że nie mogę tego nie komentować. Tak, Natalia jest w trzeciej ciąży - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

W mediach ukazała się także informacja, że Kukulska spodziewa się dziewczynki. Zapytaliśmy, czy to prawda.

Prawdopodobnie tak będzie - zdradziła nam Małyszek.


Artystka ma urodzić na początku przyszłego roku. Kukulska niedawno dołączyła do grona jurorów w "The Voice of Poland" i właśnie uczestniczy w nagraniach do programu. Menadżerka artystki zapewniła, że błogosławiony stan gwiazdy nic w tej kwestii nie zmieni.

Podkreślam to cały, czas, że Natalia ma mnóstwo zobowiązań artystycznych, a udział w "The Voice of Poland" jest jednym z nich. Mamy zapełniony kalendarz do połowy grudnia i tutaj nie będzie zmian - powiedziała nam.

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówką mają dwoje dzieci: 16-letniego Jana i 11-letnią Annę. Córka gwiazdy prawdopodobnie otrzyma imię Laura, jak czytamy w Party.pl. 40-letnia artystka nigdy nie ukrywała, że marzyła o wielkiej rodzinie i to marzenie właśnie się spełnia.

Mam synka i córeczkę. Plan minimum wykonany. Oczywiście, że marzę o dużej rodzinie. Trudno przewidzieć, co się wydarzy, ale... rozważam tę myśl - powiedziała w wywiadzie w radiu, który przytacza Party.pl.

Pozostaje nam gorąco pogratulować!

Zobacz wideo

BP

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.