Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży! Mamy KOMENTARZ i znamy płeć dziecka

Natalia Kukulska spodziewa się trzeciego dziecka. Prawdopodobnie urodzi dziewczynkę, jak udało nam się dowiedzieć.

W sobotę w mediach ukazała się informacja, że Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży. Zadzwoniliśmy do menadżerki artystki, Moniki Małyszek, z prośbą o komentarz.

Informacje zaszły już tak daleko, że nie mogę tego nie komentować. Tak, Natalia jest w trzeciej ciąży - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

W mediach ukazała się także informacja, że Kukulska spodziewa się dziewczynki. Zapytaliśmy, czy to prawda.

Prawdopodobnie tak będzie - zdradziła nam Małyszek.


Artystka ma urodzić na początku przyszłego roku. Kukulska niedawno dołączyła do grona jurorów w "The Voice of Poland" i właśnie uczestniczy w nagraniach do programu. Menadżerka artystki zapewniła, że błogosławiony stan gwiazdy nic w tej kwestii nie zmieni.

Podkreślam to cały, czas, że Natalia ma mnóstwo zobowiązań artystycznych, a udział w "The Voice of Poland" jest jednym z nich. Mamy zapełniony kalendarz do połowy grudnia i tutaj nie będzie zmian - powiedziała nam.

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówką mają dwoje dzieci: 16-letniego Jana i 11-letnią Annę. Córka gwiazdy prawdopodobnie otrzyma imię Laura, jak czytamy w Party.pl. 40-letnia artystka nigdy nie ukrywała, że marzyła o wielkiej rodzinie i to marzenie właśnie się spełnia.

Mam synka i córeczkę. Plan minimum wykonany. Oczywiście, że marzę o dużej rodzinie. Trudno przewidzieć, co się wydarzy, ale... rozważam tę myśl - powiedziała w wywiadzie w radiu, który przytacza Party.pl.

Pozostaje nam gorąco pogratulować!

Zobacz wideo

BP

Komentarze (44)
Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży! Mamy KOMENTARZ i znamy płeć dziecka
Zaloguj się
 • Gość: Kasia..starowinka😉

  Oceniono 6 razy 6

  A ja urodzilam majac 44 lata..Dzis cora ma 8..jest dorodna i mądra....ja ponad 50☺...nikt nie daje mi takiego wieku..pozdrawiam leciwe ciezarne😉😉😉

 • Gość: Muzyk

  Oceniono 6 razy 6

  Gratulacje i zdrówka dla mamy i potomstwa.

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy 5

  Ja również urodziłam dziecko w wieku 40 lat mając dwoje starszych dzieci, Obecnie ma już 15 lat i jestem szczęsliwa matką . Nie czuje się stara . Gratuluje Pani Natalii

 • Gość: miki

  Oceniono 3 razy 3

  Gratulacje!!

 • Gość: Aligator

  Oceniono 3 razy 3

  super ! :)

 • Gość: Jakub

  Oceniono 3 razy 3

  Przewielebni biadolą nieustannie, że lud boży nie chce kopulować, co znacznie umniejsza ich kasę. A tu proszę, pozytywny przykład. Nawet kobitka w starszym wieku dobrze daje radę.

 • Anna Szwymer

  Oceniono 2 razy 2

  Jest Ania, a teraz może urodzi się mała Halusia? To teraz rzadkie, a takie piękne imię. Halina – imię żeńskie pochodzące od greckiego "galene" – "spokój", "błogostan". Od Haliny powstała Halka, spopularyzowana dzięki operze Stanisława ...

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 2

  eee tam mojego koleszki pies pogryzł kanara w autobusie...pedalski jork- ale kumaty:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX