Wpadka w show Kuby Wojewódzkiego. I jego natychmiastowa reakcja: Odwróćcie się, to jest ten moment

To było historyczne zdarzenie. Przyznał to sam Kuba Wojewódzki. W jego trakcie umiał się jednak wykazać niezłym refleksem, dzięki czemu wpadka nie była jeszcze większa.

Rozmowa Kuby Wojewódzkiego z Omeną Mensah trwała w najlepsze. Mensah beształa gospodarza programu za to, że ciągle jej przerywał i nie pozwalał skończyć zdania, aż tu nagle... zgasło światło. W programie zdarzyć się mogło wszystko, więc początkowo wyglądało to na zaplanowane w scenariuszu.

Omenaa nam ściemniła! - wykrzyknął Wojewódzki. - Tomek, mówiłem ci, żeby zapłacić za prąd!
Może to po to, żeby moje zęby były widoczne w tych ciemnościach?
Nie, tak naprawdę chodziło o to... odwróćcie się, to jest ten moment - dodał Wojewódzki.

Kiedy chwilę później światło znowu się zaświeciło, showman dopinał koszulę. Aluzja erotyczna była oczywista. Po chwili światło zgasło na nowo.

Ktoś się bzyka na wyłączniku. Chodzi o to, że TVN podłączył dwa nowe kanały i prądu nie starcza! - ratował sytuację gwiazdor.

Artur Andrus i Omenaa MensahArtur Andrus i Omenaa Mensah TVN/X-News TVN/X-News

Wrócił do sprawy, kiedy pojawił się kolejny gość, Artur Andrus . Wojewódzki rzucił wtedy na sprawę, nomen omen, nieco więcej światła.

Przepraszam za to zamieszanie, ale bierzecie udział tak naprawdę w drugim historycznym odcinku, w którym coś się wydarzyło technicznie - powiedział.
To znak - wtrąciła Omenaa Mensah.
Tutaj siedziała Edyta Górniak i Kamil Bednarek. Edyta zaczęła mówić o swoim mężu i jeb*t, reflektor spadł. I zobacz, co się stało z mężem!
Ale jaką karierę obydwoje zrobili! - podsumował to Artur Andrus.
Jego się trochę wolniej rozwija.

Program nie jest nadawany na żywo (jest nagrywany w piątki, emitowany we wtorki). Mimo to stacja zdecydowała się włączyć do odcinka scenę z wpadką techniczną. To był dobry pomysł, ponieważ wpadka urozmaiciła konwencję show, a do tego Wojewódzki odnalazł się w sytuacji i zabawnie ją ograł.

Książkę Omeny Mensah w wersji elektronicznej znajdziesz na Publio.pl >>

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.