Aż trudno uwierzyć, że to ona! Mała Ania modelką. Pozuje w samych stringach i staniku

Ależ jest seksowna!

Mała Ania z "Warsaw Shore" stawia pierwsze kroki w świecie fotomodelingu. Właśnie wzięła udział w swojej pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Uczestnicy " Warsaw Shore " coraz częściej zaskakują nas swoimi pomysłami. Wojtek założył bloga lifestylowego, Ewelina nagrała swoją pierwszą piosenkę i teledysk, a Trybson ma zamiar zostać trenerem sztuk walki. Mała Ania znalazła na siebie całkiem inny sposób. Postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. Wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W programie Ania nie lubiła chodzić do pracy i uchodziła za, powiedzmy, dość leniwą. Co innego na planie sesji, która odbyła się w pięknym hotelu Alhar w Lublińcu. Celebrytka stanęła w obiektywie zdolnej Amandy Niedrich, która tylko nam zdradziła, jak wyglądała ich współpraca. Podobno Ania z uwagą słuchała wskazówek pani fotograf, a przede wszystkim - ma w sobie spory potencjał.

Ania zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. To zwariowana dziewczyna, ale ma głowę na karku i nie powinniśmy oceniać jej tylko na podstawie tego, co widzimy w TV. Na początku sesji usłyszałam od niej, że nie będzie łatwo, bo nie umie pozować, ale gdy tylko fryzura i makijaż zostały skończone, Ania pokazała, że pozowanie to dla niej prawdziwa przyjemność. Panująca atmosfera była luźna i mamy dzięki temu wiele spontanicznych ujęć ze szczerym uśmiechem Małej. Ania pokazała, że ma pozowanie we krwi, a ja, pomimo 9. miesiąca ciąży, byłam cały czas naładowana pozytywną energią, którą Mała przywiozła ze sobą i wniosła do sesji w Hotelu Alhar - powiedziała nam Amanda Niedrich.

Jak Wam się podobają seksowne fotki Ani?

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.