Wodzianka: Mój narzeczony był ze mną na sesji do "Playboya". Jak zareagował? Będziecie zdziwieni

Wodzianka zdradziła nam, że jej ukochany nie zapoznał się jeszcze z jej gorącą sesją.

Wodzianka ozdabiała okładkę czerwcowego "Playboya". W sesji wystąpiła zupełnie nago i pluskała się w basenie ( Wodzianka jest całkiem naga nie tylko na okładce Playboya! Co zobaczyliśmy w środku? ). Taka sesja musiała wyzwalać sporo emocji. Dlatego ukochany Wodzianki trzymał nad wszystkim pieczę.

Mój narzeczony był ze mną na sesji do "Playboya" - zdradziła Wodzianka w rozmowie z Plotek.pl.

Narzeczony Wodzianki jest jednak trochę o nią zazdrosny.  Jak podobała mu się jej sesja w piśmie dla panów?

Powiedział, że rozumie, że to moja praca, jej ukoronowanie, ale nie był zachwycony - dodała Wodzianka.

Wydawać by się mogło, że nagą sesję swojej ukochanej powinien znać na pamięć, jednak jest inaczej:

Nie widział tej sesji ani razu, chociaż "Playboy" leży i czeka - śmiała się Wodzianka.
Zobacz wideo

Dominika WodziankaDominika Wodzianka Playboy Playboy

Narzeczony Wodzianki pochodzi z Trójmiasta i jest biznesmenem. Para zaręczyła się tydzień temu na wakacjach w Czarnogórze ( Wodzianka zaręczyła się! "Oświadczał mi się ze 40 razy. Odmawiałam, aż do teraz". Kim jest jej wybranek ). Mimo że wybranek towarzyszył Wodziance na sesji, woli pozostać w cieniu:

On nie chce pojawiać się w mediach, dlatego nic więcej o nim nie powiem - ucina celebrytka.

Są gwiazdy, które całkowicie poważnie podchodzą do oficjalnych imprez. Szykują się godzinami, zakładają ciuchy najdroższych projektantów i pozują, przybierając maskę, ćwiczoną godzinami przed lustrem. Do takich gwiazd na pewno nie należy Dominika Wodzianka, która na wczorajszej imprezie urodzinowej K MAG zachowywała się tak, jak uważała za stosowne.Na luzie i bez spięcia. Fajnie?Są gwiazdy, które całkowicie poważnie podchodzą do oficjalnych imprez. Szykują się godzinami, zakładają ciuchy najdroższych projektantów i pozują, przybierając maskę, ćwiczoną godzinami przed lustrem. Do takich gwiazd na pewno nie należy Dominika Wodzianka, która na wczorajszej imprezie urodzinowej K MAG zachowywała się tak, jak uważała za stosowne.Na luzie i bez spięcia. Fajnie? FORUM/Radoslaw NAWROCKI FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.