Jola Rutowicz POWRÓCIŁA na salony. Co teraz porabia?

Plany celebrytki.

Był czas, że Jola Rutowicz , jak na prawdziwą celebrytkę przystało, pojawiała się na każdej imprezie. Na chwilę zniknęła, by znowu z impetem powrócić na salony. Wczoraj niespodziewanie pojawiła się na otwarciu "Likus Concept Store" w warszawskim luksusowym domu towarowym "Vitkac". Postanowiliśmy dowiedzieć się, co kontrowersyjna gwiazdka robiła, gdy nie pojawiała się na imprezach.

Jolanta przez ostatnie dwa lata nieustannie podróżowała... - poinformowała nas jej menadżerka, Julia Deja. - Niedawno wróciła z USA.

Wygląda na to, że celebrytka chciała odetchnąć od medialnego szumu. Co ciekawe, jej wyjazd łączył się z bardzo ważną osobą w jej życiu.

Jolanta Rutowicz.Jolanta Rutowicz. fot. KAPIF

Nie od dzisiaj wiadomo, że Jolanta Rutowicz jest zakochana. Jej wybrankiem w dalszym ciągu jest obcokrajowiec.

W Stanach była ze swoim narzeczonym. Jej wielka miłością nadal jest Chriss - powiedziała nam Deja. - Mężczyzna jest Amerykaninem.

Pamiętacie historię ich miłości ?

Jola Rutowicz.Jola Rutowicz. fot. KAPIF

Uznaliśmy, że jej niespodziewany powrót na czerwony dywan nie jest przypadkowy. I mieliśmy rację. Okazuje się, że ma bardzo ambitne plany...

Jola do Warszawy przyjechała, by sfinalizować... wydanie swojej książki - zdradziła nam Julia Deja. - Promocją zajmiemy się już wkrótce.

Jolanta Rutowicz NAPISAŁA książkę? Obawiamy się, że to prawda.

Książka będzie przede wszystkim o tajnikach show-biznesu, postaciach medialnych, a także o... miłościach Jolanty - wyjaśniła menadżerka. -  W książce pojawią się również pikantne szczegóły z jej życia.

Nie możemy się doczekać. Wy również czekacie na tę literaturę z najwyższej półki?

Jola Rutowicz.Jola Rutowicz. fot. KAPIF

Zobacz wideo

ralph

Zobacz także:

Celebrytki uwielbiają lans u boku ulubionych projektantów! Kto z kim trzyma?

Soyka, Guzik, Młynkova i inni: Gwiazdy chudną w oczach! Jak to robią?

Pozwalają błyszczeć innym gwiazdom, ale to one rządzą telewizją

Więcej o: