Katarzyna Skrzynecka wyszła ze szpitala!

Mama i córeczka nareszcie w domu.

Alikia Ilia, córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża Marcina Łopuckiego , przyszła na świat 25 listopada. Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się dwa miesiące przed terminem, więc musiała zostać dłużej w szpitalu, a razem z nią jej mama. Na szczęście Katarzyna Skrzynecka i Alikia święta spędzą już w domu.

Katarzyna Skrzynecka i jej córeczka wyszły już ze szpitala. Są zdrowe, szczęśliwe i nareszcie w domu. Cała rodzina chce teraz nacieszyć się sobą i spokojem - powiedziała nam menadżerka aktorki Katarzyna Sułek.

W takim razie życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie Łopuckich.

Była prowadząca 'Taniec z gwiazdami' Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki pojawili się na imprezie Cin Cin Polish Cup 2011 z wielkimi uśmiechami na twarzach. Oboje są bardzo radośni i szczęśliwi. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, co jak widać na zdjęciach, wprawia ich w świetny humor. Brzuch Skrzyneckiej jest już ogromny. Aktorka dodatkowo podkreśliła go obcisłą, długą czarną suknią. Wygląda po prostu pięknie! Miło popatrzeć na tak szczęśliwą parę.Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki pojawili się na imprezie Cin Cin Polish Cup 2011 z wielkimi uśmiechami na twarzach. Oboje są bardzo radośni i szczęśliwi. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, co jak widać na zdjęciach, wprawia ich w świetny humor. Brzuch Skrzyneckiej jest już ogromny. Aktorka dodatkowo podkreśliła go obcisłą, długą czarną suknią. Wygląda po prostu pięknie! Miło popatrzeć na tak szczęśliwą parę. kapif

Ena

Zobacz także:

Jak się czuje Skrzynecka po ciąży? I czy córka będzie miała sesję w magazynie?

Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.