Cezary Pazura w zaskakującej roli? Aktor wciela się w kultowe postaci. "Nadjeżdża nowe" - informuje w social media.

Cezary Pazura od kilku dni zaskakuje swoich fanów. W jego mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i filmy, ukazujące gwiazdę w zaskakujących kostiumach i charakteryzacji. Co nowego szykuje aktor?

Cezary Pazura lubi dzielić się z fanami informacjami ze swojego życia zawodowego. Ostatnio robi to jednak w dość tajemniczy sposób. Co oznaczają zdjęcia i filmy z Pazurą wcielającym się w bohaterów współczesnych seriali? Kim jest postać w granatowo-żółtym mundurze?

Nietypowe fotki na Facebooku i Instagramie

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Na swoim oficjalnym fanpage’u Pazura opublikował zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina postać z serialu „Gra o tron”. Dzień później na Instagramie aktora pokazał się zombie. Wujek Czarek jako zombie? Chyba niezbyt twarzowo :P – napisał.

Więcej tajemniczych ról

To nie koniec. W mediach społecznościowych pojawił się także film, na którym widzimy kolejne wcielenia aktora. Pazura stoi przed lustrem jako pogranicznik z „Watahy” i budzący grozę Dario ze „Ślepnąc od świateł”. W ostatniej scenie przed lustrem staje postać w granatowo-żółtym garniturze. Czy to właśnie z tą rolą związana jest cała intryga? Jak skwitował sam aktor „Nadjeżdża nowe” - mamy nadzieję, że przekonamy się o tym niebawem.

W co według Was zaangażował się Wujek Czarek?