Niezapomniany event firmowy na dachu w level 27

Branża eventowa na przestrzeni ostatnich lat rozwija się w zawrotnym tempie, a organizatorzy próbują prześcignąć konkurencję w pomysłowości i oryginalności organizowanych wydarzeń. Niezależnie od ilości atrakcji, jaką organizator postanowi zapewnić, istnieją fundamentalne czynniki, które decydują o powodzeniu eventu lub też jego klęsce.

Nie od dziś wiadomo, że wyjątkowe eventy wymagają równie wyjątkowej oprawy. Na ostateczny efekt często składa się wiele czynników, nad którymi potencjalny klient nie zastanawia się, a nawet nie musi, pod warunkiem współpracy z odpowiednim organizatorem. Warszawa z pewnością posiada wiele interesujących przestrzeni eventowych, które zapewniają doskonałą zabawę, warto wspomnieć również o mniej oczywistych miejscach, a jednym z nich jest klub muzyczny level 27.

Zlokalizowany w samym centrum Warszawy, lokal znajduje się na 27. piętrze wieżowca Atlas Tower. Goście mają zatem niepowtarzalną okazję podziwiać widoki na panoramę całego miasta, co z pewnością stanowi ogromny atut podczas każdej imprezy organizowanej w klubie level 27.  

Zewnętrzną część lokalu stanowi otwarty taras o powierzchni 450 m², natomiast wnętrze klubu to przestrzeń o powierzchni 355 m² z możliwością dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb organizowanego wydarzenia. Nowoczesny styl, w połączeniu ze szlachetnym kolorem miedzi, żarówkami Edison, naturalną świeżością mchu oraz 200 000 sztukami jednocentówek, nadaje całemu miejscu niepowtarzalny klimat i unikalny charakter. Starannie przygotowane menu z wyselekcjonowanymi pozycjami jest nieodłącznym warunkiem każdej dobrej zabawy. level 27 przygotowany na obecność nawet najbardziej wymagających Gości, posiada w swojej ofercie najwyższej jakości alkohole i wyselekcjonowane koktajle. Oprócz regularnych, cotygodniowych wydarzeń, level 27 świetnie sprawdza się podczas prywatnych imprez, jak również konferencji, bankietów czy pokazów. Zdarza się czasem, że mają tutaj miejsce nawet tak wyjątkowe i ważne uroczystości jak przyjęcie weselne!

Potwierdzeniem ich wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu jest fakt, że klub level 27, jako jedyny w Polsce, jest oficjalnym członkiem stowarzyszenia The World’s Finest Clubs oraz obecny jest już od dwóch lat na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association.

Mając tak wysoko postawioną poprzeczkę, spodziewać należy się niezapomnianych wrażeń oraz atrakcji, jak chociażby wyjątkowe rytuały serwowania wysokiej jakości trunków. Częstym elementem są także muzyka na żywo, pokazy barmańskie czy taneczne show. Lokal zapewnia oprawę wizualną i muzyczną, a także możliwość zamówienia cateringu czy kompleksowej obsługi barmańskiej i kelnerskiej. Zaufanie, jakim obdarzyć można level 27, wiąże się z ich dbałością o szczegóły oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Organizacja eventu firmowego lub prywatnego dla jednych wydawać by się mogła skomplikowana, jednakże z pomocą właściwych specjalistów, efekt może być tylko jeden – niezapomniana zabawa oraz zadowolenie uczestników imprezy. Jeśli wciąż poszukujesz idealnego miejsca na Twój event, z pewnością warto zapoznać się z ofertą klubu level 27, którą znajdziecie na stronie https://events.level27.pl/