Gwiazdy znane z tego, że są znane

Sara May i Sławek Oborski na świeczniku.
Sara May, Sławek Oborski, Agnieszka Orzechowska. Sara May, Sławek Oborski, Agnieszka Orzechowska. KAPIF

Znani z tego, że są znani

Żeby zaistnieć w szołbiznesie nie trzeba wielkiego talentu. Wystarczy na kogoś napluć czy pokazać się z kimś sławnym a później już samo się kręci. Przedstawiamy wam gwiazdy znane z tego, że są znane.

Sara May. Sara May. KAPIF

Sara May

Sara May nazywana też Sarą Żal czyli Kasia Szczołek, zaistniała w mediach dzięki pluciu na gwiazdy. Sama nic nie osiągnęła ale to nie przeszkadza jej poniżać innych. Startowała w wyborach na radną Warszawy. Na szczęście zagłosowało na nią tylko 25 osób. Obstawiamy, że z litości.

Sławomir Oborski. Sławomir Oborski. KAPIF

Sławek Oborski

Sławek Oborski nazywany też chomikiem Joli Rutowicz to facet, który miał być narzeczonym Joli Rutowicz. Okazało się, że jest tylko jej fryzjerem ale sława tak mu się spodobała, że przychodzi na każdą imprezę, na którą go zaproszą.

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. KAPIF.PL/KAPIF

Agnieszka Orzechowska

Agnieszka Orzechowska jest szczęśliwa gdy ktoś jej zrobi zdjęcie. Nic nie osiągnęła ale jej to nie przeszkadza. Zrobiło się o niej głośno za sprawą plotek o jej romansie z Radosławem Majdanem. W tej sprawie wypowiedział się nawet menedżer Majdana, Marcin Szczutkowski:

Przykre jest, choć w sumie zrozumiałe, bo przecież chodzi o kasę, że podrzędne brukowce podsycają te wyssane z palca informacje, promując i w ten sposób realizując cel osób pokroju taniej podróbki Angeliny Jolie  (przepraszam Angelinę, za podawanie jej personaliów w kontekście osoby Agnieszki Orzechowskiej).
Jola Rutowicz i Mateusz Osiecki. Jola Rutowicz i Mateusz Osiecki. Plotek

Mateusz Osiecki

Mateusz Osiecki podobno zarzekał się, ze zrobi karierę w szołbiznesie. Wypłynął tak jak Sławek Oborski - udając narzeczonego Joli Rutowicz. Była to jednak ustawka. Teraz medialny słuch po nim zaginął. Na szczęście.

Jola Rutowicz. Jola Rutowicz. KAPIF

Jola Rutowicz

Jolanta Rutowicz to jedna ze zwyciężczyń Big Brothera. To jej największe osiągnięcie chociaż celebrytka mówi, że ona sama jest swoim największym osiągnięciem (?!). Jola znana jest również z pokazywania się z różowym koniem. Rutowicz występowała też w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Ostatnio, dzięki nowej menedżerce stara się zmienić wizerunek.

Tajemniczy M.

Honey pisze na swoim blogu o tajemniczym M., którym okazuje się być Michał. Nie wiadomo czy jest to chłopak Honoraty, ale korzystając ze sławy koleżanki pojawia się z nią na imprezach. Jest przystojny więc ma szanse pojawiać się w mediach coraz częściej. Gratulujemy, na Plotka już trafił.

Więcej o: