Dorota Gardias - od miss do gwiazdy

Śledzimy historię kariery Doroty Gardias.
Dorota Gardias. Dorota Gardias. Archiwum

Miss

Startowała w wielu konkursach piękności. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została najpiękniejszą studentką Lublina. Na swoim koncie ma także tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, Miss Polonia Roztocza 1999 i Miss "Dziennika Wschodniego". Startowała również w konkursie Miss Polonia 1999. Uff! Dużo tego!

Dorota Gardias. Dorota Gardias. TVN Meteo

Pogodynka

Pracę w telewizji zaczęła w lubelskim oddziale TVP. W 2006 roku wygrała casting na pogodynkę TVN Meteo.

Dorota Gardias, Andrej Mosejcuk, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w Dorota Gardias, Andrej Mosejcuk, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w "Tańcu z Gwiazdami". www.KAPIF.pl

"Taniec z Gwiazdami"

W 2009 roku wzięła udział w IX edycji "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem był Andrej Mosejcuk, który doprowadził ją do zwycięstwa! Jak on wtedy na nią patrzył...

Dorota Gardias. Dorota Gardias. www.KAPIF.pl

Gwiazda TVN

Od tamtego czasu jej telewizyjna kariera nabrała prawdziwego rozpędu! Gardias zaczęła prezentować pogodę nie tylko w TVN Meteo, ale również w TVN 24, TVN Turbo oraz w głównym TVN! Została także reporterką "Dzień dobry TVN". Stała się tym samym jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. www.KAPIF.pl

TeleKamera 2010

Na początku 2010 roku dostała TeleKamerę "TeleTygodnia" w kategorii "prezenter pogody". W głosowaniu zdobyła 214 812 głosów!

Dorota Gardias. Dorota Gardias. www.KAPIF.pl

Nominacja do Wiktora 2010

W 2010 roku dostała także nominację do prestiżowego Wiktora.

Dorota Gardias w Dorota Gardias w "CKM".

"CKM"

Zgodziła się także na odważną sesję zdjęciową do "CKM"!

Dorota Gardias i Konrad Skóra. Dorota Gardias i Konrad Skóra. www.KAPIF.pl

Życie prywatne

Sukcesy w życiu zawodowym sprawiły, że jej małżeństwo rozpadło się. Z pilotem wojskowym Konradem Skórą rozwiodła się w 2011 roku. Był pierwszym mężczyzną, w którym się zakochała. Ta miłość trwała 7 lat.