Alina Artz - rosyjska seksbomba

Co za ciało!
Alina Artz. Alina Artz. FORUM/Bartlomiej Kudowicz

Alina Artz

Rosyjska piękność prowadziła w tym roku Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze u boku Tomasza Kammela. Z jej strojów tradycyjnie wylewał się pokaźny biust. Alina ma już spory dorobek w pokazywaniu ciała, bo...

Alina Artz. Alina Artz. Fot. Sebastian Rzepiel / Agencja Gazeta

Alina Artz

... wygrała erotyczny konkurs piękności zostając w 2009 roku Miss Rosyjskiej Nocy. Oceniany był charakter, sposób poruszania się i talent. Zdecydowało głosowanie widzów kanału erotycznego. Alina dostała nagrodę pieniężną i została... twarzą kanału erotycznego na rok. W wywiadzie dla telewizji ''RT'' powiedziała:

Jestem teraz bardzo szczęśliwą kobietą. Więc chciałabym powiedzieć wszystkim kobietom: jeśli macie jakieś ukryte pragnienia, plany i marzenia chcę, żebyście uwierzyły w siebie i podążały za marzeniami. I chciałabym też powiedzieć mężczyznom, żeby wspierali swoje piękne kobiety.

Alina Artz. Alina Artz. Mat. TVP

Alina Artz

Na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej zaśpiewała piosenkę ''Czy pamiętasz jak ze mną tańczyłeś walca'' Ewy Demarczyk. Alina już po raz drugi występowała na tym festiwalu.

Alina Artz. Alina Artz. Screen z tvp.pl

Alina Artz

Alina jest też aktorką i piosenkarką. Występuje w zespole Via Sirius. Na filmie poniżej możecie zobaczyć, jak seksowna Alina się rusza.

Więcej o:
Komentarze (40)
Alina Artz - rosyjska seksbomba
Zaloguj się
 • no_nick

  Oceniono 8 razy 8

  Takich gwiazd jest w Rosji kilka milionow , a kilkaset codziennie wystepuje w rosyjskich kanalach muzycznych. Niektore nie maja zeza jak ta Alina.

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 4

  piosenka ewy demarczyk nie nosi tytulu "czy pamietasz jak ze mna tanczyles walca" tylko "grande valse brillante" i jest wlasciwie fragmentem "kwiatow polskich" juliana tuwima do muzyki zygmunta koniecznego.
  to tak gwoli scislosci i informacji dla redaktorow plotka, by samowolnie nie zmieniali tytulow piosenek nalezacych juz do klasyki gatunku.
  to po pierwsze, a po drugie rosyjska seksbomba prezentuje urode i wdziek wiekszosci slowianek, tylko bardziej niz wiekszosc z nich, eksponuje atuty swojej wybujalej kobiecosci.

 • anabel91

  Oceniono 3 razy 3

  co za ciało??!! ..........co za implanty! ... wow :P

 • yrsa86

  Oceniono 5 razy 3

  Rosjanki częściej od książek rozkładają nogi. PRL come back!

 • szary212

  Oceniono 2 razy 2

  Tradżik muppet z nogamy jak belki i cycem pod nosem

 • marka

  Oceniono 2 razy 2

  JAKIEGO KAMELA?? ZESZŁOROCZNY PIĘKNY FESTIWAL PROWADZIŁ DAMIĘCKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA GAFIOR!! HAHAHAHA

 • starosta

  Oceniono 2 razy 2

  Normalnie kobita renesansu...

 • plotkizeswiata

  Oceniono 1 raz 1

  adf.ly/29H0m

 • plotkizeswiata

  Oceniono 1 raz 1

  Alina Artz bez ubrania Alina Artz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX