Te dzieciaki zarabiają najwięcej

Zarobki gwiazd.
Iga Krefft, Julia Królikowska, Julia Wróblewska. Iga Krefft, Julia Królikowska, Julia Wróblewska. KAPIF

Dziecięce gwiazdy

Młodzi aktorzy często zarabiają więcej, niż ich rodzice. Nie ma się czemu dziwić, od najmłodszych lat tracą swoją prywatność, a ich twarz pokazywana jest całej Polsce. Za ciężki kawałek chleba dostają często ciężkie pieniądze. Zobacz, które gwiazdy zarabiają najwięcej.

Julia Królikowska. Julia Królikowska. KAPIF

Julia Królikowska

Julkę znamy z serialu ''Klan''. Gra w nim najmłodsze dziecko Grażynki i Rysia. Jak podaje serwis aleseriale.pl, dziewczynka zarabia ok. 6 tys. zł. miesięcznie.

Julia Wróblewska. Julia Wróblewska. kapif

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorek. Znana jest z ról w takich filmach jak: ''Magda M'' czy ''M jak Miłość''. Jak twierdzi se.pl, miesięczne zarobki dziewczynki sięgają nawet 40 tys. zł. Julka zarobione pieniądze odkłada na studia aktorskie we Francji. Dziewczynka chciałaby studiować we Francji. Czasami wydaje pieniądze też na podróże.

Iga Krefft. Iga Krefft. FORUM/Krzysztof Jarosz

Iga Krefft

Iga Krefft to serialowa Ula z ''M jak Miłość''. Jak podaje film.wp.pl, dziewczynka miesięcznie zarabia nawet 30 tys. zł. Bezrobotni polscy magistrzy mogą złapać doła... Iga ma dopiero 16 lat! Oprócz aktorstwa próbuje swoich sił jako piosenkarka.

Agnieszka Kaczorowska. Agnieszka Kaczorowska. kapif

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska za rolę Bożenki w serialu ''Klan'' dostawała nawet 25 tysięcy złotych miesięcznie. Podobno Kaczorowska rozważa jednak odejście z serialu. Agnieszka jest bardzo zapracowaną dziewczyną, bo nie tylko gra, ale i tańczy.

Magda Welc. Magda Welc. Forum

Magda Welc

Magda Welc nie ma stałego źródła zarobków. Wygrała jednak 300 tysięcy złotych w programie ''Mam Talent''. Rezolutna 11-latka za pieniądze z wygranej chciała kupić rodzinny dom, w którym każdy miałby swój pokój. Dziewczynka chciała też pomóc swoim dwóm, chorym kuzynkom. Ich mamy jednak postanowiły nie przyjmować pieniędzy, żeby Magda mogła realizować swoje marzenia.

Krystian Domagała. Krystian Domagała. Krystian Domagała z serialu

Krystian Domagała

Jak podaje serwis aleseriale.pl,  Krystian Domagała zarabia miesięcznie 10 tys. zł. Krystian w serialu ''M jak Miłość'' gra przedsiębiorczego Mateuszka.

Klaudia Kulawik. Klaudia Kulawik. KAPIF

Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik brała udział w programie ''Mam Talent'', w którym zajęła drugie miejsce. Na otarcie łez dostała 100 tysięcy złotych. Starczy na kilka paczek chusteczek higienicznych i jeszcze coś... Utalentowana dziewczynka teraz skupia się na nauce.

Więcej o:
Komentarze (41)
Te dzieciaki zarabiają najwięcej
Zaloguj się
 • suselkowa

  Oceniono 9 razy 7

  Julia Królikowska zarabia bo gra z mamą ,sama jest brzydką dziewczynką i na pewno by się nie dostała do serialu

 • zuzia888

  Oceniono 6 razy 6

  żenada! a najlepszy jest tekst że polscy magistrzy bezrobotni moga zlapac dola,oj tak!,ja nim jestem od roku szukam pracy i nic nawet za 1000 zl nie moge dostać, żal..

 • gwiazdkaszach

  Oceniono 6 razy 6

  ludzie julka za rolę w serialu dostaje 40 tysiaków a ten co gra mateusza 10- on powinien dostawać 20 tysiaków tak samo jak i inne maleństwa

 • malta2004

  Oceniono 5 razy 5

  to jest pojeban e przecież ta julia wróbelska zarabia 40 tysi miesięcznie a do studiów jeszcze daleko a ludzie w polsce kurw a mieszkają pod mostem
  mogła by dać chociaż 20 tysi miesięcznie na diednych
  magda welc chociaż przeznaczyła te srodki na dobry cel na nowy dom i chciała dać ciotkom dla kuzynek

 • nick6

  Oceniono 5 razy 5

  Jak byłam mała to z lizaka za 15gr dostałam i się cieszyłam ,w skarbonce najwięcej miałam 2 zł no nie licząc komunii na której fundusz wzrósł do kilkunastu złotych a te pewnie mają lizaki za 10zł a na komunie dostają samochody :D

 • mamoniowa303

  Oceniono 3 razy 3

  FILETRYBNY mylisz sie, irytacje budzi mierne dziecko pozbawione talentu zarabiajace kilka srednich pensji .

 • jagi

  Oceniono 3 razy 3

  Jetem w szoku!!Telewizja to państwo w państwie!!Ci sami ludzie,nie zawsze utalentowani obsadzają kąski za ciężkie gaże,a potem lansują swoje dzieci,nie wyróżniajace się,ani talentem,ani urodą!Totalna masakra!Czasem się zastanawiam,skąd taka średnia krajowa,skoro gro moich znajomych zarabia po 1400 zł i to nie zawsze jest kwestia wykształcenia,...a przecież ich dzieci też mają apetyty na życie i bardzo często są duuuużo bardziej utalentowane niż np. pociecha serialowej Grażynki i Rysia,...o jakim równym starcie mówimy??Jestem gotowa zagrać rolę za połowę gaży Julki królikowskiej,podejrzewam,że mam wiecej atutów hahahahahaah:)

 • agatka34

  Oceniono 5 razy 3

  a najbardziej jest żałosne to że mamy kryzys, to cholera jasna RZĄDZIE czemu mamy znowu płacić podwyżkę na radio i telewizję. Jak Ci cali aktorzy piosenkarze itp chcieli mieć taki zawód to dobra niech zarabiają góra 7 tysięcy. To moja mama zapierdziela 8 h w pracy bierze do domu siedzi do 2 w nocy i zarabia 3 tys na rękę z 32 letnim starzem pracy!

 • wredna_baba

  Oceniono 9 razy 3

  Za ciężki kawałek chleba dostają często ciężkie pieniądze. - ktoś tu najwyraźniej nie rozumie, co bredzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX