Te dzieciaki zarabiają najwięcej

Zarobki gwiazd.
Iga Krefft, Julia Królikowska, Julia Wróblewska. Iga Krefft, Julia Królikowska, Julia Wróblewska. KAPIF

Dziecięce gwiazdy

Młodzi aktorzy często zarabiają więcej, niż ich rodzice. Nie ma się czemu dziwić, od najmłodszych lat tracą swoją prywatność, a ich twarz pokazywana jest całej Polsce. Za ciężki kawałek chleba dostają często ciężkie pieniądze. Zobacz, które gwiazdy zarabiają najwięcej.

Julia Królikowska. Julia Królikowska. KAPIF

Julia Królikowska

Julkę znamy z serialu ''Klan''. Gra w nim najmłodsze dziecko Grażynki i Rysia. Jak podaje serwis aleseriale.pl, dziewczynka zarabia ok. 6 tys. zł. miesięcznie.

Julia Wróblewska. Julia Wróblewska. kapif

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorek. Znana jest z ról w takich filmach jak: ''Magda M'' czy ''M jak Miłość''. Jak twierdzi se.pl, miesięczne zarobki dziewczynki sięgają nawet 40 tys. zł. Julka zarobione pieniądze odkłada na studia aktorskie we Francji. Dziewczynka chciałaby studiować we Francji. Czasami wydaje pieniądze też na podróże.

Iga Krefft. Iga Krefft. FORUM/Krzysztof Jarosz

Iga Krefft

Iga Krefft to serialowa Ula z ''M jak Miłość''. Jak podaje film.wp.pl, dziewczynka miesięcznie zarabia nawet 30 tys. zł. Bezrobotni polscy magistrzy mogą złapać doła... Iga ma dopiero 16 lat! Oprócz aktorstwa próbuje swoich sił jako piosenkarka.

Agnieszka Kaczorowska. Agnieszka Kaczorowska. kapif

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska za rolę Bożenki w serialu ''Klan'' dostawała nawet 25 tysięcy złotych miesięcznie. Podobno Kaczorowska rozważa jednak odejście z serialu. Agnieszka jest bardzo zapracowaną dziewczyną, bo nie tylko gra, ale i tańczy.

Magda Welc. Magda Welc. Forum

Magda Welc

Magda Welc nie ma stałego źródła zarobków. Wygrała jednak 300 tysięcy złotych w programie ''Mam Talent''. Rezolutna 11-latka za pieniądze z wygranej chciała kupić rodzinny dom, w którym każdy miałby swój pokój. Dziewczynka chciała też pomóc swoim dwóm, chorym kuzynkom. Ich mamy jednak postanowiły nie przyjmować pieniędzy, żeby Magda mogła realizować swoje marzenia.

Krystian Domagała. Krystian Domagała. Krystian Domagała z serialu

Krystian Domagała

Jak podaje serwis aleseriale.pl,  Krystian Domagała zarabia miesięcznie 10 tys. zł. Krystian w serialu ''M jak Miłość'' gra przedsiębiorczego Mateuszka.

Klaudia Kulawik. Klaudia Kulawik. KAPIF

Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik brała udział w programie ''Mam Talent'', w którym zajęła drugie miejsce. Na otarcie łez dostała 100 tysięcy złotych. Starczy na kilka paczek chusteczek higienicznych i jeszcze coś... Utalentowana dziewczynka teraz skupia się na nauce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.