Czarna lista Ilony Łepkowskiej

Łepkowska kontra aktorki z jej seriali.
Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska to mistrzyni w pisaniu scenariuszy. Jej seriale takie jak "M jak Miłość", "Barwy szczęścia" czy kultowa komedia "Kogel-Mogel" to już klasyki polskiej telewizji. W tworzeniu swoich pomysłów pomaga jej bardzo starannie dobrana obsada aktorska. To na swojej piersi wylansowała Małgorzatę Kożuchowską, Kasię Cichopek i braci Mroczków. Scenarzystka słynie też z twardej ręki. Niektóre aktorki podpadły jej swoimi zachowaniami i już w jej produkcjach pewnie ich nie zobaczymy. Które? Sprawdźmy!

Małgorzata Kożuchowska

Kiedy Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się odejść z "M jak Miłość", w mediach zawrzało. Najpierw to właśnie serialowa Hanka wydała oświadczenie drogą internetową, na którego odpowiedź ze strony Łepkowskiej długo czekać nie musieliśmy. Producentka życzyła (ironicznie?) Kożuchowskiej szczęścia w nowych produkcjach i takiej samej ilości fanów. O co tak naprawdę poszło? Czy chodziło o pieniądze, a może brak pomysłu na dalsze losy Hanki Mostowiak? Przecież ta miała już kilka romansów lub prawie-romansów, wracała i odchodziła od męża co najmniej kilka razy. Kłóciła się z rodzina, rozwiązywała tajemnice, adoptowała dzieci, prowadziła fundację, opiekowała się chorym, rywalizowała z kochanką męża, była alkoholiczką i uczyła w szkole... Rzeczywiście chyba tematy się wyczerpały.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Niejednokrotnie w mediach spekulowano na temat konfliktu pomiędzy Łepkowską i Perepeczko. Podobno scenarzystka zazdrościła Agnieszce popularności, którą ta zdobyła dzięki grze w serialu. Z kolei sama Łepkowska powiedziała w jednym z wywiadów, że Fitkau-Perepeczko przez rolę Simony w "M jak Miłość" uwierzyła, że jest wybitną aktorką.

Śmieszy mnie, że bycie Simoną stało się sensem jej życia - powiedziała Łepkowska.

Perepeczko postanowiła korzystać z dobrej passy Simony nawet po wyrzuceniu jej z serialu, dlatego organizowała wycieczki po Australii pod hasłem "Podróże z Simoną". Sprawa skończyła się w sądzie, bo prawa do jej serialowego imienia mają producenci, nie aktorka.

Agnieszka Pilaszewska

Aktorka grała w serialu Łepkowskiej "Barwy Szczęścia". Jej postać została jednak uśmiercona - grana przez Agnieszkę Beata Górka dostała ataku i umarła w kuchni. Teraz okazuje się, że uśmiercenie nie było przypadkowe. Jak twierdzi Fakt.pl, Pilaszewska została zwolniona, bo pisze scenariusze! Ponoć kiedy Łepkowska dowiedziała się o zainteresowaniach aktorki, usunęła jej postać z serialu z nadzieją, że pozbyła się konkurencji. Strzeliła sobie jednak w kolano, bo Pilaszewska w wolnym czasie napisała scenariusz do "Przepisu Na Życie" - nowego serialowego hitu!

Małgorzata Potocka

Dla aktorki Małgorzaty Potockiej przeszkodą w koleżeńskiej relacji z Iloną Łepkowską była rola w serialu "Linia życia", konkurencyjnej produkcji do "Barw Szczęścia". Potocka długo wahała się czy przyjąć propozycję zagrania w "Linii życia", i całą sprawę nawet konsultowała ze scenarzystką "Barw szczęścia" przekonując, że poradzi sobie z obiema rolami. Ilona twardo kazała wybierać. Małgorzata Potocka straciła więc pracę u scenarzystki... na zawsze.

Więcej o:
Komentarze (15)
Czarna lista Ilony Łepkowskiej
Zaloguj się
 • dvla

  Oceniono 9 razy 7

  u mnie na czarnej liście jest Łebkowska, omijam każdą napisaną przez nią szmirę.

  Są tacy, którzy twierdzą ,że jej scenariusze powstają gdy autorka siedzi na tronie...

 • art_102

  Oceniono 5 razy 5

  Ale Łepkowska ciulate ma te scenariusze! To było dobre na 5 min,a strawić można było tylko dialogi Lipowskiej z Pyrkoszem, bo oni cudni sa, reszta to chłam.

 • krzycho22

  Oceniono 5 razy 5

  To babsko już mogłoby iść z tymi swoimi żałosnymi wypocinami na emeryturę. Niedługo przez całe dnie będą leciały w telewizji tylko te jej niekończące się gnioty, kręcone tylko po to by miernoty typu Mroczki i Cichopek miały z czego żyć.

 • ctasek

  Oceniono 4 razy 4

  Jak braknie jej aktorów, to se sama zagra.... Buraczynę ćwikłową.

 • szary212

  Oceniono 2 razy 2

  Hm, to bardzo ciekawe, że scenarzysta rządzi w serialu - wszędzie na świecie rządzi producent....ale pani Łepkowska ma tez boyfrienda z przełożeniem.
  A. Pilaszewska - bardzo fajnie!

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  te role po prostu się znudziły !

 • szparka

  Oceniono 2 razy 2

  zajefajne glowne foto :D haha

 • essita

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo dla Agnieszki Pilaszewskiej! Czekamy z niecierpliwoscia na drugi sezon Przepisu na zycie :)

 • zrjn

  Oceniono 1 raz 1

  Nie będę przewijał stron aby oglądać reklamy.
  Proponuję to innym użytkownikom.
  Może "tfurcy" stron zmądrzeją.
  zrjn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX