Najgłośniejsze ucieczki sprzed ołtarza

Niektórzy i tak nie wywinęli się od ślubu.
Charlene Wittstock, Johnny Depp, Crystal Harris. Charlene Wittstock, Johnny Depp, Crystal Harris. FORUM

Uciekający celebryci

A miało być takie piękne love story. Ślub i miłość aż po grób. Nie zawsze się to jednak udaje. Poważnym utrudnieniem może być na przykład ucieczka drugiej połówki sprzed ołtarza. (Tak, to zdecydowanie największe utrudnienie). Przedstawiamy wam celebrytów, którzy próbowali wymigać się od ślubu.

Chelsea Clinton i Marc Mezvinsky. Chelsea Clinton i Marc Mezvinsky. Fot. Genevieve de Manio

Chelsea Clinton

W 2009 roku córka Billa Clintona Chelsea odwołała ślub z Marcem Mezvinskim. Jako powód podano żałobę po śmierci senatora Edwarda Kennedy'ego. Amerykanie nie uwierzyli jednak w tę wersję i wybuchł skandal. Kryzys okazał się chwilowy bo rok później para była już po ślubie. Chelsea już nie uciekała mimo, że dostała również inną kuszącą propozycję matrymonialną. Kenijczyk Godwin Kipkemoi Chepkurgor oferował za nią 40 krów i 20 kóz. Z niewiadomych przyczyn Chelsea nie skusiła się.

Hugh Hefner i Crystal Harris. Hugh Hefner i Crystal Harris. AP

Crystal Harris

Stary Playboy po raz drugi chciał się ożenić. 81-latek wybrał sobie za przyszłą żonę 25-letnią Crystal Harris. Na kilka dni przed slubem okazało się, ze słodka blondi nie była wierna Hefnerowi. Dorobiła mu rogi ze swoim rówieśnikiem. Oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła płacząc w telewizji. W dniu planowanego ślubu przestała jednak płakać i pozowała uśmiechnięta na basenie. W końcu świat obiegło wydanie Playboy?a w Crystal na okładce. Miał to być prezent ślubny Hefnera dla Crystal. Hugh nie zdążył jednak zatrzymać wydruku kiedy dowiedział się o zdradzie.

Barbara Imos i Dariusz Michalczewski. Barbara Imos i Dariusz Michalczewski. PIOTR GOCAL / FORUM/Piotr Gocal /FORUM

Barbara Imos

Dariuszowi Michalczewskiemu sprzed ołtarza zwiała Barbara Imos. Kiedy para miała się pobrać w 2009 roku nagle okazało się, że przyszła panna młoda znikła. Barbara przyjechała pod kościół, w którym miała odbyć się ceremonia. Nagle wsiadła z powrotem do samochodu i odjechała. Dariuszowi musiało wtedy szybciej zabić serce. O ile nie wyskoczyło mu przez gardło.

Okazało się, ze Barbara po prostu zapomniała bukietu. Po piętnastu minutach była już z powrotem.

Charlene Wittstock, książę Albert. Charlene Wittstock, książę Albert. REUTERS/ERIC GAILLARD

Charlene Wittstock

50-letni playboy książę Monako, Albert za żonę wybrał sobie pływaczkę Charlene Wittstock. Od zawsze było wiadomo, że Albert jest strasznym playboyem (co one w nim widzą?!). Książę ma dwójkę nieślubnych dzieci ze stewardessą Nicole Coste (syna Alexandra i córkę Jazmin), których na początku się wypierał. Testy DNA zmusiły go do potwierdzenia ojcostwa. Jednak nie ta historia była powodem ucieczki Charlene. Na kilka dni przed ślubem zgłosiła się kobieta, która utrzymuje, że jest z Albertem w ciąży. Książę tradycyjnie się do niczego nie przyznał a Charlene próbowała zwiać. Policja na rozkaz księcia zatrzymała uciekającą pannę młodą na lotnisku i zabrała jej paszport. Pływaczka nie miała wyjścia i musiała przyjść na swój ślub.

Johnny Depp i Vanessa Paradis. Johnny Depp i Vanessa Paradis. Fot. FORUM

Johnny Depp

A oto nasz uciekający rodzynek. Johny Depp wywinął się od ślubu z Vanessą Paradis. Po dziesięciu latach związku kiedy para miała już zalegalizować swoją miłość na dzień przed ślubem wszystko zostało odwołane.

Dlaczego Johnny zwiał? Mówiło się o tym, że ślub może popsuć miłość między parą. Niektórzy twierdzili też, że Johnny ma romans z aktorką Marion Cotillard.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.