Kochała ich cała Polska, a dziś są niepotrzebni cz. 3

Wtedy osiągnęli wszystko.
Andrzejewicz, Kwaśniewska, Zalewski Andrzejewicz, Kwaśniewska, Zalewski KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Niepotrzebne gwiazdy cz. 3

Kiedy debiutowali, zdobyli serca milionów Polaków. Pokładano w nich ogromne nadzieje, które z różnych przyczyn spełzły na niczym. Niektórzy do dziś nie mogą pogodzić się z takim smutnym zakończeniem kariery i próbują powracać na rynek. Inni prowadzą spokojne, rodzinne życie. O kim mowa?

Gosia Andrzejewicz

Blondynka, słodka, ładna, niewinna, z ciepłym głosem... Gosia zapowiadała się jako główna konkurencja dla Dody, jej płyty i piosenki takie jak "Słowa" czy "Pozwól żyć" były w czołówkach polskich list. Jako pierwsza w historii krajowej fonografii wydała album "The Best Of" na który składał się materiał z dwóch płyt. Wizerunek "grzecznej dziewczynki" przełamała odważnymi strojami i rozmowami o seksie. Jej wymagania względem fanek wywołały wiele dyskusji i szumu, jedną nawet wyklęła z grupy Gosiomaniaków.  Charytatywne koncerty z dużym procentem zysku dla siebie i pokazywanie stringów w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" dolały oliwy do ognia. Gosia po chwili przerwy próbowała zawalczyć coś jeszcze płytą "Wojowniczka", do której design podejrzewamy, że robiono w Paintcie.

Jola Rutowicz

Wygrywając "Big Brother" udowodniła, czego Polakom najbardziej brakuje. Nieprzemyślane wypowiedzi, słaba wiedza geograficzna i różowy koń to główne cechy charakteryzujące Jolę Rutowicz. Przez jednych kochana, przez drugich nienawidzona. Jola nie znalazła recepty na długowieczny sukces. Próbowała zabłysnąć w roli gospodyni własnego programu "J&J", ale wyniki oglądalności były fatalne. W 2008 roku nagrała piosenkę zatytułowaną "Feel Ya", czym udowodniła, że w muzyce też nie ma dla siebie przyszłości...

Queens

Trio seksownych, wymuskanych pań, które w kompleksy mogłyby wprowadzić takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Beyoncé miały być polskim odpowiednikiem na produkty zza wielkiej wody. Poważny problem pojawiał się kiedy dziewczyny musiały śpiewać na żywo. Wokalnie niedociągnięcia i kwadratowy angielski był charakterystycznym elementem "Królowych". W celu poprawienia tych błędów zmieniono skład zespołu na inny. Największymi sukcesami były dwukrotne występy na preselekcjach do Eurowizji, w których najpierw (2006 rok) zajęły 2. miejsce w głosowaniu telewidzów, a później (2008 rok) zajęły ostatnie z okrągłym "0" punktów na koncie. Od tamtego czasu grupa przestała nagrywać i występować.

Iza Lach

Okrzyknięta polską Lily Allen. Iza Lach została wypatrzona przypadkiem przez duży koncern muzyczny w portalu MySpace. Zainteresowanie talentem tej pięknej - wtedy - nastolatki z Łodzi zaowocowało wydaniem płyty "Już czas", na którą złożyły się piosenki skomponowane przez nią samą. Największym przebojem Izy jest piosenka "Nie". Niedługo ma wyjść druga płyta Lach. Trzymamy kciuki.

Grażyna Błęcka-Kolska

Zasłynęła z roli Kasi w kultowej komedii "Kogel-Mogel". Losy jej bohaterki, samotnej studentki w Warszawie, do dzisiaj bawią pokolenia Polaków. Grażyna wystąpiła jeszcze w wielu innych, dobrych produkcjach, wcieliła się także w drugoplanowe role w serialach takich jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Ale czy ktoś o tym pamięta?

Paweł Kowalczyk

W finałowych odcinkach "Idola" przegrał z Moniką Brodką i Kubą Kęsym, odpadając tuż przed finałem. Po show zainteresowanie mediów jego talentem i niebanalną osobowością było ogromne, w końcu był gotowym materiałem na gwiazdę. Po "Idolu" lata mijały i dopiero w 2009 roku ukazała się jego debiutancka płyta o tytule "Obsesja". Chociaż zebrany materiał był dobry, przeszedł bez echa.

Aleksandra Kwaśniewska

Córka pary prezydenckiej, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, swoją przygodę z mediami rozpoczęła w 2006 roku występując w "Tańcu z gwiazdami". Później prowadziła program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". W jednym z wydań, wbrew tego co miała w scenariuszu stanęła w obronie swojego ojca i rozpłakała się przed kamerami. Sytuacja sprowokowała do dyskusji wielu polityków. Oczywiście z programu została zwolniona. Obecnie prowadzi "Mała czarna" w TV4.

Zalewski Zalewski KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Krzysiek Zalewski - Zalef

Zwycięzca drugiej edycji "Idola" miał przed sobą szansę zawrotnej kariery, jakiej w polskim szołbiznesie jeszcze nie było. Mocnym głosem, oryginalnym repertuarem i chłopięcą twarzą rozkochał w sobie córki, matki i babcie. W 2004 roku wydał debiutancką płytę "Pistolet" i strzelił nią sobie w piętę, bo chociaż dobra, przepadła.

Amila Zazu

Amila wygrała casting prowadzony przez niezależną wytwórnię płytową RecPublika. Z singlem "Something's Gotta Change" trafiła na listy przebojów w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Debiutancki album zatytułowany "My Stories" w kraju miał swoją premierę 9 czerwca 2008 roku. Mimo popu na europejskim poziomie Zazu nie zdobyła szczytów. A szkoda...

Więcej o:
Komentarze (58)
Kochała ich cała Polska, a dziś są niepotrzebni cz. 3
Zaloguj się
 • emmanuelle.

  Oceniono 15 razy 13

  ja się pytam kto kur*wa kochał Jole Rutowicz redaktorze- debillu jeden??????.co do pani Grażyny Błęckiej-Kolskiej to powinna szmatławy Plotek do sądu podać że się znalazła wśród tak zas*ranego towarzystwa , pomijając Krzyśka Zalewskiego który rzeczywiście miał duży talent. Panią Grażynę pamiętają ludzie inteligentni a barachło wzdycha do JOLI czy GOSI!!!!!!

 • popgg

  Oceniono 15 razy 13

  ustawienie Grażyny Błęckiej-Kolskiej w jednym rzędzie z Jolą Rutowicz świadczy tylko o poziomie plotka...

 • takiete

  Oceniono 17 razy 13

  Co tu robi Błęcka-Kolska? To świetna aktorka!!!! I wcale nie jest zapomniana - "Jasminum", "Wenecja", "Afonia i pszczoły" - to tylko ostatnie Jej role. Jest aktorką niszową i , chwała Bogu, nie lansuje się na warszawskich salonach. Jest WSPANIAŁA!!! Nie musi być kochana przez wszystkich, bo ma klasę

 • raimunda

  Oceniono 12 razy 10

  Co do Grażyny Błęckiej-Kolskiej: tak, wyobraźcie sobie, ograniczone młoty, że są ludzie, którzy oglądają dobre polskie filmy i panią Kolską widują bardzo często.

 • kotekmiau

  Oceniono 11 razy 9

  Dla kogo jest ta " ankieta " ? ? ?
  Jakie znowu Gwiazdy !!!
  Zazu - Zalef
  Kto To jest, na Miłość Boską...
  O Grażynę Błecką - Kolską, proszę się nie martwić !
  Znamy Ją z filmów Jana Jakuba Kolskiego. O dziwo, nikt tutaj nie pisze o nich.
  Jedynie o drobnych rolach w " serialach " dla Analfabetów !

  Aleksandra Kwaśniewska, to zupełnie inna liga ;)
  Nie ta Klasa. Nie ta kasa...
  Dla ludzi z " kolorowych gazetek " chyba jednak za wysokie progi ?

  Miau !

  Pozdrawiam ^ ^
  Grzesiek

 • rabczewska

  Oceniono 11 razy 9

  Jole Rutowicz kochała cała polska? hahahaha
  No błagam! Nie rozśmieszajcie mnie!

 • sansa

  Oceniono 12 razy 8

  "Za kim najbardziej tęsknicie?" - ja najbardziej tęsknie za jakimś kumatym redaktorem na Plotku (nierealne do spełnienia)

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 5

  tak jest-kochalem rutowicz!!!!-cepy z redakcji nie osmieszajcie sie.

 • takiete

  Oceniono 9 razy 5

  Obawiam się, że redaktorzy Plotka nie są w stanie docenić powściągliwej, kulturalnej gry Pani Kolskiej. Jak można stawiać Ją w jednym szeregu z kulturalna tandetą (Andrzejewicz) i czymś takim, na co nie ma w polskim języku określenia (Jola R.) ... Poza wszystkim - Pani Kolska nie ma parcia na szkło i nie sądzę, żeby kiedykolwiek "kochała ją cała Polska", a już określenie ,że "dziś jest niepotrzebna" jest bezczelnością, świadczącą o tym, że Plotek zniżył się do poziomu intelektualnego Jolanty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX