Najseksowniejsze klaty na świecie

Uff...
Klaty światowego szołbiznesu Klaty światowego szołbiznesu NET

Ciacha światowego szołbiznesu (pół)nago

Lato zbliża się nieubłaganie. A co za tym idzie, czekają na nas widoki nie tylko pań w bikini, ale też roznegliżowanych panów. Oto przedstawiamy przegląd najseksowniejszych klat światowego szołbiznesu. Rozbudowane, wysportowane, umięśnione - mniam! Zagłosujcie na swoją ulubioną!

Ashton Kutcher klata Ashton Kutcher klata SCREEN Z WWW.YOUTUBE.COM/SCAN ROLLINGSTONE MAGAZINE

Ashton Kutcher

Facet Demi Moore i marzenie wielu kobiet, czyli Ashton Kutcher, często pokazuje swoją seksowną klatę. Czy to w sesjach, czy to w filmach. Niedawno aktor zdradził, że regularnie odwiedza kosmetyczkę i korzysta z dóbr depilacji woskiem, które znosi tak:

Trenujesz po to, by tak się wyrzeźbić? Zobacz, co musisz wziąć pod uwagę. Trenujesz po to, by tak się wyrzeźbić? Zobacz, co musisz wziąć pod uwagę. NET

Bard Pitt

Brad rozkochał w sobie matki i córki. Skłócił żony z mężami. I nie ma się czemu dziwić! Patrząc na jego każdą rolę filmową, szczególnie Achillesa w "Troi", stwierdzamy że nie tylko pięta skupia uwagę. Tylko pozazdrościć Angelinie Jolie.

david Beckham david Beckham NET

David Beckham

Ciacho po brytyjsku, czyli David Beckham. Oprócz tego, że jest świetnym piłkarzem to jeszcze ma w sobie to "coś" co kochają tabuny kobiet i miliony gejów. Jego walory docenili najlepsi, jak np. Giorgio Armani... i oczywiście Victoria Beckham.

Blue, Duncan, klasy, naked, tors Blue, Duncan, klasy, naked, tors SCAN Z ATTITUDE (KWIECIEŃ 2011)

Blue

Kolejna duma Brytyjczyków to powracający po latach męski zespół Blue. Tym razem mamy do czynienia z czterema różnymi klatami, na widok których nam słabo. Aż ciężko oderwać wzrok od rozbieranych zdjęć grupy z sesji dla gejowskiego magazynu "Attitude!". Po długim zastanowieniu się, naszym faworytem jest Duncan James (drugi od lewej).

Blue podczas sesji dla "Attitude!":

Freddie Ljungberg Freddie Ljungberg NET

Freddie Ljungberg

Freddie to szwedzki piłkarz i dowód na to, że również w zimnej Skandynawii nie brakuje gorących, męskich facetów. Gdyby nasi piłkarze wyglądali podobnie, pewnie na trybunach musiałby pojawić się odrębny sektor dla pań.

Sakis Rouvas Sakis Rouvas WWW.SAKIS-STAR.COM

Sakis Rouvas

Lista rozbieranych sesji tego greckiego przystojniaka nie ma końca. Sakis pokazywał swój tors na okładkach takich pism jak "Cosmpolitan" czy "Men's Health". Nie krępował się też zrobić tego przed całą Europą, i to aż dwukrotnie! Podczas Eurowizji w 2004 i 2009 roku jego występy emanowały seksem, a publiczność piszczała z zachwytu.

Eurowizja 2004:

Eurowizja 2009:

Justin Timberlake Justin Timberlake NET

Justin Timberlake

Klata Timberlake'a zmieniała się na naszych oczach z każdym rokiem. Z grzecznego chłopca przeistoczył się w bożyszcze kobiet. Kochają go nastolatki, panie w dojrzałym wieku i te po 50-tce. W sumie kto by nie pokochał takiego ciacha?

Chris Evans jest obłędnie przystojny. Chris Evans jest obłędnie przystojny. NET

Chris Evans

Chris Evans jest obłędnie przystojny. Chyba trudno znaleźć kobietę, która mogłaby oderwać od Chrisa oczy... i usta.

Ricky Martin Ricky Martin NET

Ricky Martin

Patrząc na tego gorącego latynosa czuć szybsze bicie serca. Ricky Martin rozkochał w sobie pełno pań. Nawet po wyznaniu, że jest gejem wciąż uwodzą go kobiety.

Olivier Janiak Olivier Janiak WWW.NOCOTY.PL

Olivier Janiak

Na deser pozostawiamy polską klatę. Dokładniej jest to tors Oliviera Janiaka. Może to właśnie płaski, nieco owłosiony brzuch i szczupła sylwetka jest tym co panie najbardziej lubią? W końcu o gustach się nie dyskutuje, a Janiak grono wielbicielek ma całkiem spore.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.