Najbogatsze księżniczki wybiegów

Najbogatsza siódemka światowych modelek.
modelki modelki NET

7 najlepszych z najlepszych

W świecie modelek jest wiele długonogich dziewczyn, które spoglądają na nas z okładek kobiecych pism. Ale jest tylko kilka, które naprawdę rządzą tym biznesem. Przed wami ranking gwiazd wybiegów, które w ciągu ostatniego roku zarobiły najwięcej. Sprawdźcie!

Kasia Struss Kasia Struss SCAN Z FASHION MAGAZINE

7.Kasia Struss - 60 tysięcy zł.

Pora na Polkę. Kasia Struss pochodzi z Ciechanowa (tak, tak, nie tylko Doda jest gwiazdą z tego miasteczka). Na codzień podziwiają ją światowi projektanci na amerykańskich wybiegach. Jej kariera nabiera tempa z każdym dniem. W tym roku powiększyła swoje zarobki o całe 60 tysięcy złotych. Ładny początek.

Anja Rubik Anja Rubik WWW.FACEBOOK.COM

6. Anja Rubik - 320 tysięcy zł.

Jej sukcesy śledzi cały świat mody. Trafiła na okładki wszystkich największych modowych pism, pojawiała się na wybiegach największych projektantów, a jej twarz promowała tylko luksusowe marki. W ciągu roku zgarnęła, nie licząc dodatkowych kontraktów, 320 tysięcy złotych. Brawo!

Alessandra Ambrosio Alessandra Ambrosio WWW.ALESSANDRAAMBROSIO.COM

5. Alessandra Ambrosio - 14 milionów zł.

Ta kolejna w rankingu Brazylijka ma polsko-włoskie korzenie! Zanim pojawiła się na wybiegach poprawiła dzięki skalpelowi swoje odstające uszy, które przeszkadzały jej w karierze modelki. Jej urodę wyceniono na 14 milionów złotych.

Adriana Lima Adriana Lima WWW.ADRIANALIMA.COM

4. Adriana Lima - 22 miliony zł.

Po każdym pokazie z jej udziałem otacza ją grono mężczyzn, którzy zawsze podchodzą i podziwiają Limę. O tej modelce było głośno kiedy wyznała, że z seksem czekała aż do ślubu. W sumie powiększyła konto o całe 22 miliony złotych.

Kate Moss Kate Moss WWW.FACEBOOK.COM

3. Kate Moss - 37 milionów zł.

Ciężko szukać rankingu, w którym zabrakłoby pięknej Kate Moss. Mimo niskiego zrostu (167 cm) jest nie tylko jedną z najpotężniejszych modelek, ale też jedną z najważniejszych kobiet na Wyspach Brytyjskich. "Forbes" po raz kolejny docenił wartość tej 37-latki, która zbiła aż 37 milionów złotych.

Heidi Klum Heidi Klum WWW.HEIDIKLUM.COM

2. Heidi Klum - 55 milionów zł.

Heidi jest przykładem na to, że mając nawet czwórkę dzieci można odnosić sukcesy w modelingu. W rankingu "Forbesu" dzięki sumie 55 milionów złotych przegoniła nawet swoje krajanki - Nadii Auermann i Claudię Schiffer.

Gisele Bündchen Gisele Bündchen WWW.GISELEBUNDCHEN.COM

1. Gisele Bündchen - 112 milionów zł.

Absolutny numer 1 rankingu to Gisele Bündchen. Ludzie z branży modowej najlepiej wiedzą, że nikt tak skutecznie nie zareklamuje produktu jak ta brazylijska piękność. Gisele w ciągu roku zarobiła 112 milionów złotych.

Więcej o: