To oni są najbardziej GLAMOUR!

Zwycięzcy plebiscytu "Kobieta Roku GLAMOUR".
Glamour Glamour KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Kto wygrał?

Nagrody Glamour rozdane! Trafiły one do najbardziej inspirujących i fascynujących osobowości. Przed wami zwycięzcy.

Ania Dąbrowska Ania Dąbrowska FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

Metamorfoza Glamour: Ania Dąbrowska

Osiem miesięcy temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Z piosenkarki przeistoczyła się w mamę. Zmieniła kolor włosów na truskawkowy blond i swoim talentem urzekła tysiące Polek. To wystarczyło, aby odnotować "Metamorfozę Glamour".

Kreatywne w biznesie: siostry Weronika i Paulina Popardowskie Kreatywne w biznesie: siostry Weronika i Paulina Popardowskie KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Kreatywne w biznesie: siostry Weronika i Paulina Popardowskie

Zaczynały od pieczenia słodkości dla znajomych. Dziś prowadzą cukiernię artystyczną So Sweet Project, której fanpage ma rzeszę wiernych fanów na Facebooku. Nic dziwnego, bo babeczki sióstr wyglądają jak minidzieła sztuki, robione z wyjątkowym smakiem. Mówiąc krótko - Przez żołądek do najlepszych w kategorii "Kreatywnych w biznesie Glamour".

Bohosiewicz Bohosiewicz KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Aktorka Glamour: Sonia Bohosiewicz

Jako Iza Nowak z serialu "Usta Usta", pięknym żartem umie utrzeć nosa tym, którzy noszą go za wysoko. Aktorka wszechstronna. Potrafi być piękna i brzydka. Dosadna i złośliwa. Romantyczna i pogubiona. Dzięki tej różnorodności zebrała najwięcej głosów i wygrała tytuł "Aktorki Glamour".

Joanna Krupa Joanna Krupa KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Wejście w stylu Glamour: Joanna Krupa

Z amerykańskim impetem wstrzeliła się prosto z amerykańskiej fabryki snów do Polski. Poprowadziła "Top Model" i wszyscy zaczęli się nią interesować. To było mocne wejście! Nic dziwnego, że zdeklasowała konkurencję w kategorii "Wejście w stylu Glamour". W imieniu modelki nagrodę odebrała jej menadżerka, Małgorzata Lajtner.

Brodka Brodka KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Piosenkarka Glamour: Brodka

Idzie jak burza przez polski rynek. Od kiedy wydała "Grandę" ma żniwa nagród. Wszystko co robi jest świeże i oryginalne. To sprawiło, że ten dziki kot został "Piosenkarką Glamour", co nas specjalnie nie dziwi.

czesław mozil czesław mozil KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Mężczyzna Glamour: Czesław Mozil

Mężczyzna charyzmatyczny. Nieskażony i perwersyjny. Każda jego płyta to platynowy sukces. Juror "X-Factor", Czesław Mozil, triumfował jako jedyny rodzynek wśród laureatek. Zgarnął tytuł "Mężczyzny Glamour". Nagrodę w jego imieniu odeberał Gienek Loska.

Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

KOBIETA ROKU 2010 GLAMOUR: DODA

Skandalistka na scenie, pokazała zupełnie nową twarz. Umie walczyć jak lwica. Nie o siebie, ale z białaczką. Deklasuje konkurencję, jest jedyną na rynku wokalistką, której każdy krok zamienia się w sukces. Zdecydowanie zasłużony wybór "Kobiety Roku 2010 Glamour"!

Więcej o: