Najwięksi kobieciarze - oni ZDRADZILI

Niektórzy naprawdę się popisali.
Elin Nordegren Tiger Woods Elin Nordegren Tiger Woods AP

Tiger Woods

Tiger Woods to nasz mały rekordzista. Bezkonkurencyjnie zajmuje pierwsze miejsce na liście najczęściej zdradzających. Nie jesteśmy tylko pewni czy powinien być z tego dumny. W każdym razie Tiger zdradził swoją żonę Elin Nordergen ze 120 kobietami. Podobno nigdy nie używał zabezpieczenia. Elin urodziła mu dwójkę dzieci. Kiedy dowiedziała się o zdradach szybko się z nim rozwiodła. Elin przyznała, że czuła się głupio kiedy dowiadywała się o kolejnych zdradach. Na pocieszenie dostała podobno 100 milionów dolarów.

Tony Parker, Eva Longoria, Erin, Brent Barry. Tony Parker, Eva Longoria, Erin, Brent Barry. Screen z tmz.com

Tony Parker

Eva Longoria była żoną Tony'ego Parkera. Rozwiodła się z nim po tym jak okazało się, że Parker sypiał z Erin, żoną kolegi z drużyny Brenta Barry'ego. Biedna Longoria po siedmiu latach małżeństwa musiała usuwać tatuaż, który zrobiła sobie dla męża. Drogie panie! Nie tatuujemy sobie imion mężczyzn, chyba, że są to synowie. Ale to też niezdrowe.

David i Victoria Beckham. David i Victoria Beckham. East News

David Beckham

Media co chwilę donosiły o zdradach Davida Beckhama. On się jednak do żadnej nie przyznał. Jeden z magazynów podał informację, że David będąc już mężem Victorii kilkukrotnie sypiał z prostytutką Irmą Nici. Irma udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o seksie z Beckhamem (oczywiście w samych superlatywach). Media podawały również informację, że Beckham sypiał ze swoją asystentką, modelką Rebeccą Loos. David zaprzeczył również tym informacjom.

Jude Law i Sienna Miller. Jude Law i Sienna Miller. BUZZFOTO.COM/Pablo Tomatis/BuzzFoto

Jude Law

Jude Law w 2005 roku zdradził Sinnę Miller, która była wtedy jego narzeczoną z nianią jego dziecka. Przyznał wtedy, że sypiał z Daisy Miller i publicznie przeprosił Siennę. Później para znów się zeszła ale niedawno ponownie ogłosili rozstanie.

Mildread Baena, Maria Shriver i Arnold Schwarzenegger. Mildread Baena, Maria Shriver i Arnold Schwarzenegger. MySpace/AP

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger dopiero niedawno dołączył do niechlubnego grona zdrajców. Wyszło na jaw, że podczas 25-letniego małżeństwa z Marią Shriver Arnold zdradzał ją z pomocą domową. Pomoc domowa pracowała dla małżeństwa przez wiele lat, zrezygnowała w styczniu. Owocem jego zdrady jest kilkunastoletni syn. Arnold przyznał się do zdrad i nieślubnego dziecka po skończeniu kadencji gubernatora Kalifornii (sprytnie!) a Maria wyprowadziła się z domu.

Jennifer Aniston, Brad Pitt, Angelina Jolie. Jennifer Aniston, Brad Pitt, Angelina Jolie. Forum

Brad Pitt

Związek Brangeliny rozpoczął się na plamie filmu ''Mr and Mrs Smith'' Brad Pitt był wówczas mężem Jennifer Aniston. Jennifer jest ulubienicą Amerykanów a Angelina postrzegana jest jak trujący bluszcz, który oplata się wokół facetów. Podobno to właśnie wtedy Brad zdradził Jennifer. Brad utrzymuje, że było inaczej. W 2005 rozwiódł się z Jennifer a rok później Angelina urodziła mu dziecko. Angelina w jednym z wywiadów powiedziała o filmie: Niewiele dzieci ma możliwość zobaczenia filmu, w którym rodzice się zakochali. Później się tego wyparła.

Michelle Mcgee, Jessie James, Sandra Bullock. Michelle Mcgee, Jessie James, Sandra Bullock. PR Photos

Jessie James

W 2010 roku Sandra Bullock dostała oskara a dzień później wytatuowana modelka Michelle McGee powiedziała, że wielokrotnie sypiała z mężęm Sandry ? Jesse Jamesem. Michelle skorzystała z 5 minut sławy i zaczęła często pojawiać się w mediach (szczycić się z tego, że się sypia z żonatym facetem jest lekko chore). Jessie na początku udawał skruchę. Później powiedział:

"Zdradzałem żonę. I co z tego? Wielu mężczyzn tak robi".

To musiało boleć!

Emma Forrest i Colin Farrell. Emma Forrest i Colin Farrell. Screen z dailymail.co.uk

Colin Farrell

Colin Farrell nie zdradza kobiet, on po prostu się do nich nie przywiązuje i pielęgnuje swojego wolnego ducha. Colin kiedy spotkał naszą Alicję Bachledę-Curuś na planie filmu ''Ondine'' był jeszcze związany z pisarką Emmą Forrest. Po nim jednak monogamii nikt się nie spodziewał.