Piękne kobiety Middleton

Księżna Kate zagwarantowała rodzinie sławę.
Księżna Kate. Księżna Kate. AP

Księżna Kate

Księżna Kate ma dziś 29 lat. Kiedy była mała nawet nie marzyła, że zostanie kiedyś księżną. Miała jednak w pokoju na ścianie plakat księżnej Diany.

Księżna Kate. Księżna Kate. REUTERS/A.J. SISCO

Księżna Kate

Poznała księcia Williama w 2001 roku ale parą byli dopiero dwa lata później. Podobno William zakochał się w Kate kiedy zobaczył ją podczas pokazu mody, w którym wystąpiła w prześwitującej sukience.

Księżna Kate. Księżna Kate. REUTERS/CATHAL MCNAUGHTON

Księżna Kate

Kate od 2005 roku ma ochronę. W szkole nazywana była Liz. Po upolowaniu jednej z najgorętszych partii Wielkiej Brytanii nazywa się Catherine Elizabeth Mountbatten-Windsor, Duchess of Cambridge. Ma też swój herb.

Carole Middleton. Carole Middleton. REUTERS/POOL

Carole Middleton

Matka Kate, Carole Middleton, nazywała się kiedyś Goldsmith. Ma 56 lat. Wszystkie kobiety w jej rodzinie były bardzo przedsiębiorcze. Carole była kiedyś stewardessą, później wraz z mężem w 1987 roku rozkręciła biznes.

Carole Middleton. Carole Middleton. REUTERS/PHIL NOBLE

Carole Middleton

Jest często krytykowana przez media. Media grzmiały po tym jak Kate bardzo schudła przed slubem. Jej matka podobno zachęcała ją do diety Dukana. Media twierdzą również, że Carole wysłała Kate na uniwersytet St. Andrews, aby jej córka zdobyła księcia. I udało się!

Carole Middleton. Carole Middleton. DDP/Pool Langbehn/Hartmann

Carole Middleton

Na ślubie wyglądała bardzo ładnie. Córka Carole wstąpiła do rodziny królewskiej więc matka postanowiła dorzucić się do ślubu i zapłaciła za swoich gości.

Pippa Middleton. Pippa Middleton. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Pippa Middleton

Pippa Middleton nazywa się Philippa Charlotte Middleton ma dziś 27 lat. Jest drugim z kolei dzieckiem Middletonów. Media oszalały dopiero po ślubie księcia Williama i Kate Middleton kiedy Pippa była starszą i wyglądała pięknie.

Pippa Middleton. Pippa Middleton. ZUMA PRESS/Whitehotpix

Pippa Middleton

Skończyła literaturę na uniwersytecie w Edynburgu. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą jej imprezowych zdjęć, które wyciekły do mediów. Podobno jej rodzina jest wściekła przez całą sytuację i próbuje blokować publikacje zdjęć.

Pippa Middleton. Pippa Middleton. Screen z dailymail.co.uk

Pippa Middleton

Pippa musi zmagać się z niemiłym zainteresowaniem mediów. W efekcie tego dostała ofertę zagrania w porno a w internecie powstają strony poświęcone pupie Pippy.

Młoda Middleton jest zaręczona z finansistą Alexem Loudonem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.