One nie zawsze były tak piękne

Zobacz, kto zmienił się najbardziej.
Spektakularne metamorfozy Spektakularne metamorfozy KAPIF.PL/KAPIF/Agencja Wyborcza.pl

Metamorfozy

Wizerunek gwiazd ewoluuje na przestrzeni lat, ale zdarzają się przypadki kiedy metamorfoza jest natychmiastowa a efekty widoczne od razu. Przedstawiamy wam kilka ewolucyjnych i rewolucyjnych metamorfoz gwiazd. Poznajcie te najbardziej spektakularne.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska miała wizerunek chłopczycy i rockmenki, której nie obchodzą jakieś tam fatałaszki. Na szczęście zweryfikowała swoje poglądy w tych kwestiach i efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Z kwadratowej dziewczycy zrobiła się piękna seksowna kobieta. Za zmianą wizerunku poszła zmiana repertuaru. Publiczność ją pokochała jeszcze bardziej. A więc warto czasem zaryzykować.

Maja Frykowska

Maja na przestrzeni lat wykonała ogromną pracę nad swoim wizerunkiem. Z rozbrykanej imprezowiczki stała się poważną aktorką i prezenterką. Zainwestowała w operację nosa, skończyła studia aktorskie, ustatkowała się i dziś chyba sama może powiedzieć, że było warto. By całkowicie odciąć się od poprzedniego wizerunku zmieniła nawet imię. Nabrała też chyba pewności siebie, bo nie boi się ciężkich wyzwań. Zdecydowała się zagrać bardzo trudne role w filmach "Pojechał, zobaczył" i "Może tak być". Za tę pierwszą dostała nawet nagrodę! Nie stroni jednak od ról komediowych tkj. w mini serialu "Stardust" czy "Świat wg Kiepskich". Może być przykładem dla innych, że warto w siebie inwestować.

Anna Mucha

Krótkie włosy, trapery, bojówki i okulary zamieniła na niebotycznie wysokie Louboutin'y, obcisłe kreacje i gustowne fryzury. Zadbała o ciało i dziś zamiast wyszczekanej chłopczycy widzimy seksownego kociaka. Nie bała się zapozować dla "Playboya" czy odsłonić ciała w kilku filmach. do tego jest inteligentna i wie czego chce. Prawdziwa kobieta sukcesu.

Doda

Niegdyś kochała solarium i sztuczne paznokcie. Z czasem jednak zmieniła w swoim życiu wszystko. Począwszy od ciuchów, przez partnera, menadżera, repertuar aż po wizerunek sceniczny. Dojrzała i zostawiła daleko w tyle swoje konkurentki. W jej przypadku można mówić o prawdziwej rewolucji. Jest najpopularniejszą artystką w Polsce, stała się ikoną stylu a jej każdy krok niezmiennie od lat śledzą wszystkie media. Niebawem szykuje dla publiczności kolejne niespodzianki. Po trwającej 13 miesięcy trasie koncertowej(!) ukończyła nową płytę i szykuje się na podbój rynków zagranicznych. Do tego nigdy nie pozwoliła się zaszufladkować, czy jako wokalistka zespołu, czy jako gwiazda reality-show. Zawsze szła do przodu i wygrywała. Doskonały przykład, że jak się chce to można osiągnąć wszystko.

Anna Kalata

Była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego Anna Kalata zaskoczyła wszystkich. Była niezbyt dobrze wyglądająca kobietą. Po odejściu z polityki wyjechała do Indii i wróciła jako eteryczna blond piękność. Cokolwiek ją tak zainspirowało, było warto. To zdecydowanie najbardziej spektakularna metamorfoza z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Szczytem wszystkiego była okładka magazynu fitness "SHAPE". Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.