Piękna i piłkarz

Poznaj najsłynniejsze dziewczyny piłkarzy.

Piękna i piłkarz

Piłkarze różnych drużyn na całym świecie lubią pokazywać się z pięknymi kobietami. W show-biznesie nie brakuje takich par. Poznajcie te najsłynniejsze.

Piękna i piłkarz Piękna i piłkarz Agencja Wyborcza.pl

Victoria i David Beckham

To chyba najsłynniejszy przykład. Zarówno David jak i Victoria są rozpoznawalni na całym świecie. Obydwoje doskonale potrafią odcinać kupony od swojej popularności. Wielomilionowe kontrakty reklamowe na całym świecie ugruntowały ich pozycję. Stali się ikonami popkultury.

Doda i Radek Majdan

Nazywani "polskimi Beckhamami" przez kilka lat tworzyli najpopularniejszą parę w Polsce. Ich rozstaniem żył cały kraj. Doda popularna jest do dzisiaj, Radek funkcjonuje w trzecim obiegu.

Shakira i Gerard Pique

To nowi "Beckhamowie". Ona piękna piosenkarka, on uznany zawodnik FC Barcelona. Ich pocałunkiem żył ostatnio cały świat. Na pewno jeszcze nie raz o nich usłyszymy.

Irina Shayk i Cristiano Ronaldo

O romansach Cristiano Ronldo krążyło legendy. Łączono go z Paris Hilton i kilkoma innymi gwiazdkami, spekulowano o jego homoseksualiźmie a nie tak dawno głośno było o tym, że uprawiał seks z transwestytą. Piłkarz postanowił nieco odmienić swój wizerunek i zaczął się spotykać z Iriną Shayk, rosyjską modelką. Podobno nawet się jej oświadczył. Czy coś z tego będzie? Poczekamy zobaczymy.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Jednak to nie kariera jest dla niej najważniejsza a rodzina. Kiedy było trzeba wyjechała z mężem do Turcji. Mają dwójkę dzieci i rzadko pokazują się w mediach. Mimo tego są popularną parą.

Anna Weber i Leo Messi

Czy to przyjaźń czy kochanie? Tego nie nikt. Polska modelka Anna Weber na facebooku wkleiła zdjęcie ze spotkania z Leo Messim. Kto wie może najlepszy piłkarz świata zakochał się w Polce?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.