5 piosenkarek na jednej imprezie - która najgorzej ubrana?

Oceniamy stylizacje gwiazd.
 Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Anna Maria Jopek Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Anna Maria Jopek KAPIF

Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Anna Maria Jopek

Na 49. urodzinach Radiowej Trójki pojawiło się 5 piosenkarek. Niestety niewiele było trafionych stylizacji. Weź udział w naszej sondzie i zdecyduj, która stylizacja była najgorsza.

 Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek KAPIF

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek postawiła na bardzo dziewczęcą, pomarańczową sukienkę. Do tego buty imitujące skórę węża i zero dodatków. Przez tę sukienkę wyglądała na dużo młodszą. Zastanawiamy się tylko czy nie za bardzo się odmłodziła.

 Kora Jackowska Kora Jackowska KAPIF

Kora Jackowska

Kora chyba chciała pozostać incognito. Spod wzorzystej czapki i okularów prawie nie było widać jej twarzy. Kora wybrała smutny, niepodkreślający figury czarny żakiet, do tego spodnie i koszulę w tym samym tonie. Całość dobijały toporne buty.

 Anna Dąbrowska Anna Dąbrowska KAPIF

Anna Dąbrowska

To nie jest z pewnością najlepsza stylizacja Ani Dąbrowskiej. Spódnica i bluzka w ogóle nie kryją mankamentów figury.

 Monika Brodka Monika Brodka KAPIF

Monika Brodka

Monika jak zwykle wyglądała bardzo oryginalnie. Na scenę wybrała żakiet, który bardzo powiększał jej ramiona. Wzrok przykuwała zabawna, czerwona mucha. Zaskakujące były również brązowe buty, wyglądające jak męskie.

 Kayah Kayah KAPIF

Kayah

Kayah była ubrana cała na czarno. Jedynie dodatki były w innym kolorze, chociaż i tak trudno było im się przebić przez tą czerń.

Kayah wybrała czarną tunikę/sukienkę, czarny pasek i długie skórzane, czarne buty. Mamy wrażenie, że Monika Olejnik wyglądała lepiej.

Zagłosuj w naszej sondzie i wybierz najgorszą stylizację.