Doda ma na sobie 20 tysięcy!

Jak wam się podoba ta stylizacja.
Doda w stylizacji za 20 tysięcy. Doda w stylizacji za 20 tysięcy. FORUM

Stylizacja Dody

Na rozdaniu Oskarów Fashion Magazine Doda pojawiła się w niezwykłej stylizacji. Nie bez powodu odebrała nagrodę dla najlepiej ubranej wokalistki w Polsce. My przeprowadziliśmy małe śledztwo i wiemy, co gwiazda miała na sobie. Wiemy też ile kosztowały poszczególne części garderoby. Zobaczcie, co było najdroższe.

doda la mania doda la mania FORUM

Marynarka - 3200 PLN

Jednym z elementów garderoby była pomarańczowa marynarka marki La Mania. Jej cena to aż 3200 złotych, ale trzeba przyznać, że gwiazda prezentowała się w nim znakomicie.

buty dody buty dody FORUM

Buty - 4000 PLN

Buty z limitowanej kolekcji projektantki Iris Van Herpen dla marki United Nude. Koszt jednej pary to prawie 4000 złotych! Ale trzeba przyznać, że warte są każdej ceny. Rewelacja.

sukienka doda hakaan sukienka doda hakaan FORUM

Sukienka - 13000 PLN

Sukienka z kolekcji Yıldırım'a Hakaan'a. Turecki projektant zrobił furorę na londyńskim tygodniu mody. Zachwycił nawet redaktorki "Vogue", które ogłosiły "narodziny nowej gwiazdy". Wszystko przez zastosowanie organicznej faktury i wykończeń inspirowanych architekturą. Yıldırım Hakaan słono sobie liczy za swoje niezwykłe kreacje. Ta którą miała na sobie Doda, kosztowała 13 tysięcy złotych! Ale przyznacie, że to dobrze wydane pieniądze.