Najgorzej ubrani na lanserskiej imprezie

Najgorsze kreacje imprezy "Mac Wonder Woman".

Najgorzej ubrani

Na imprezie "Mac Wonder Woman", gwiazdy zaszalały ze stylizacjami. O ile większość należałoby pochwalić o tyle kilka gwiazd zasłużyło na burę. Które to gwiazdy?

Anna Popek

Anna Popek już dała nam trochę nadziei na to, że będzie coraz lepiej. Na kilku imprezach wyglądała poprawnie, więc wierzyliśmy, że proces polepszania wizerunku będzie postępował. Jakże się rozczarowaliśmy! Na imprezę "MAC" prezenterka przyszła ubrana niczym pastor lub ktoś w tym rodzaju. Szerokie spodnie z połyskującego materiału dodały kilogramów. Z kolei zabudowana góra spłaszczyła i poszerzyła sylwetkę. Eh...

Michał Figurski Michał Figurski KAPIF.PL/KAPIF

Michał Figurski

O wszyscy święci! CO TO JEST?! Michał Figurski zdecydowanie przesadził. Spodnie zwężane u dołu, rozszerzone w biodrach i kroku. Trampki biało-granatowe, błyszcząca czarna bluza z białymi pasami "ozdobiona" czaszkami na kapturze. Do tego oklapnięta mucha. Jak u siedmiolatka. Nie patrzymy dłużej! To straszne!

Katarzyna Żak

U Katarzyny Żak nie jest tak tragicznie, ale też i nie rewelacyjnie. Wzorzysta kreacja przed kolana kojarzy się bardziej z sukienką ciążową niż z kreacją wieczorową. Jesteśmy na nie...

Magdalena Wójcik

Piękna kobieta a ostatnio nie może trafić ze swoimi stylizacjami. Zawsze efekt psują zbyt ciężkie torby. Błyszcząca sukienka też nie powalała na kolana. Brakuje nam czasów, gdy Magdalena Wójcik była zawsze dobrze ubrana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.